📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L L W
0
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
36%
64%
8
Общо удари
14
3
Точни удари
3
3
Неточни удари
9
4
Корнери
6
2
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
6
Удари в наказателното поле
11
2
Удари извън наказателното поле
3
2
Блокирани удари
2
3
Спасявания
3
10
Нарушения
12
256
Точни пасове
520
338
Общо пасове
608
11
Free Kicks
9

🔁 Директни срещи

6
1
3
🟢 CFR 1907 Cluj 🟡 Равенства Farul Constanta 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Farul Constanta - CFR 1907 Cluj 1 : 2
25.10.2025 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 0 : 2
24.04.2025 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 4 : 1
27.01.2025 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 3 : 1
01.09.2024 Farul Constanta - CFR 1907 Cluj 0 : 3
18.05.2024 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 5 : 1
19.04.2024 Farul Constanta - CFR 1907 Cluj 5 : 1
02.03.2024 Farul Constanta - CFR 1907 Cluj 1 : 1
30.10.2023 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 3 : 1
28.05.2023 CFR 1907 Cluj - Farul Constanta 1 : 2

🗓 Последни мачове: CFR 1907 Cluj

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - CFR 1907 Cluj 1 - 3 W
29.08.2026 Csikszereda - CFR 1907 Cluj 2 - 3 W
23.08.2026 CFR 1907 Cluj - FCSB 1 - 0 W
16.08.2026 Corvinul Hunedoara - CFR 1907 Cluj 3 - 0 L
13.08.2026 Tromso - CFR 1907 Cluj 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Farul Constanta

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Farul Constanta - FC Botosani 0 - 0 D
23.08.2026 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - Farul Constanta 1 - 1 D
19.08.2026 Bihor Oradea - Farul Constanta 1 - 0 L
14.08.2026 Arges Pitesti - Farul Constanta 1 - 1 D
08.08.2026 Farul Constanta - Csikszereda 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между CFR 1907 Cluj и Farul Constanta е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

CFR 1907 Cluj е на позиция 11 с 9 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 7:5. Записаната форма е WWLLW. Farul Constanta е на позиция 7 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 5:4. Записаната форма е DDDWD.

Последни резултати

CFR 1907 Cluj има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLLWWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Farul Constanta има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLDWDWLWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи CFR 1907 Cluj има 6 победи, равенствата са 1, а Farul Constanta има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.80. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.10; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 95%; над 9.5 корнера — 85%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка CFR 1907 Cluj -0.5 / Farul Constanta +0.5 подкрепя Farul Constanta със средна промяна 7.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 34 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.25, оценка 79/100, успеваемост на коефициентната група 78.51% при 484 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на CFR 1907 Cluj като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Farul Constanta като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 15:00:05 · Заключен: 2026-09-04 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между CFR 1907 Cluj и Farul Constanta завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.8 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.1. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 85%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на CFR 1907 Cluj като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой CFR 1907 Cluj получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Farul Constanta като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Farul Constanta получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше CFR 1907 Cluj с хендикап -0.5. Съхраненото пазарно движение беше 7.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.25. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 16 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 11 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.