📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L W D D
Владение на топката
63%
37%
22
Общо удари
7
13
Точни удари
2
5
Неточни удари
3
8
Корнери
6
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
1
3
Засади
2
13
Удари в наказателното поле
4
9
Удари извън наказателното поле
3
4
Блокирани удари
2
1
Спасявания
11
13
Нарушения
10
396
Точни пасове
198
443
Общо пасове
267
9
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

1
1
8
🟢 Dinamo Bucuresti 🟡 Равенства FCSB 🔴
Дата Мач Резултат
29.05.2026 Dinamo Bucuresti - FCSB 1 : 2
06.12.2025 FCSB - Dinamo Bucuresti 0 : 0
02.08.2025 Dinamo Bucuresti - FCSB 4 : 3
05.05.2025 FCSB - Dinamo Bucuresti 3 : 1
30.03.2025 Dinamo Bucuresti - FCSB 1 : 2
23.02.2025 FCSB - Dinamo Bucuresti 2 : 1
30.10.2024 Dinamo Bucuresti - FCSB 0 : 4
20.10.2024 Dinamo Bucuresti - FCSB 0 : 2
26.11.2023 Dinamo Bucuresti - FCSB 0 : 1
22.07.2023 FCSB - Dinamo Bucuresti 2 : 1

🗓 Последни мачове: Dinamo Bucuresti

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Sporting Lieşti - Dinamo Bucuresti 1 - 4 W
29.08.2026 Corvinul Hunedoara - Dinamo Bucuresti 1 - 1 D
22.08.2026 Dinamo Bucuresti - Universitatea Cluj 2 - 1 W
15.08.2026 Rapid - Dinamo Bucuresti 0 - 1 W
08.08.2026 Dinamo Bucuresti - FC Voluntari 4 - 0 W

📆 Последни мачове: FCSB

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Arges Pitesti - FCSB 0 - 5 W
30.08.2026 FCSB - Uta Arad 1 - 3 L
23.08.2026 CFR 1907 Cluj - FCSB 1 - 0 L
17.08.2026 FCSB - FC Botosani 3 - 2 W
10.08.2026 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FCSB 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Dinamo Bucuresti и FCSB е насрочена за 05.09.2026 17:30 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Dinamo Bucuresti е на позиция 1 с 14 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 6:3. Записаната форма е DWWWD. FCSB е на позиция 5 с 11 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:2. Записаната форма е LLWDD.

Последни резултати

Dinamo Bucuresti има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWDWLLL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. FCSB има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDDLWLW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Dinamo Bucuresti има 1 победи, равенствата са 1, а FCSB има 8 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 94%; над 9.5 корнера — 84%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Dinamo Bucuresti като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.33 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на FCSB като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:15:02 · Заключен: 2026-09-05 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Dinamo Bucuresti и FCSB завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 14 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 10 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8. В мача бяха отчетени общо 14 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 94%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 84%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Dinamo Bucuresti като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.33 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Dinamo Bucuresti получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на FCSB като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой FCSB получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 11 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:02:45
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.