📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L D L
5
🏟
✔ Краен резултат
0
Владение на топката
54%
46%
13
Общо удари
6
6
Точни удари
1
6
Неточни удари
3
6
Корнери
2
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
2
Засади
0
11
Удари в наказателното поле
1
2
Удари извън наказателното поле
5
1
Блокирани удари
2
1
Спасявания
1
15
Нарушения
18
310
Точни пасове
247
388
Общо пасове
329
16
Free Kicks
15

🔁 Директни срещи

1
3
6
🟢 FC Botosani 🟡 Равенства Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2025 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botosani 2 : 0
01.02.2025 FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0 : 0
13.09.2024 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botosani 3 : 0
29.02.2024 FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1 : 2
23.10.2023 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botosani 5 : 2
20.02.2023 FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1 : 1
17.09.2022 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botosani 7 : 0
10.04.2022 FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0 : 1
24.01.2022 FC Botosani - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1 : 0
29.08.2021 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe - FC Botosani 1 : 1

🗓 Последни мачове: FC Botosani

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 FC Botosani - Corvinul Hunedoara 0 - 1 L
30.08.2026 Farul Constanta - FC Botosani 0 - 0 D
24.08.2026 FC Botosani - Csikszereda 1 - 0 W
20.08.2026 Viitorul Şelimbăr - FC Botosani 1 - 3 W
17.08.2026 FCSB - FC Botosani 3 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Botosani и Sepsi OSK Sfantu Gheorghe е насрочена за 05.09.2026 12:00 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Botosani е на позиция 13 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:5. Записаната форма е DWLDL. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe е на позиция 9 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WDDDD.

Последни резултати

FC Botosani има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWWLDLDDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWDDDWLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 10%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи FC Botosani има 1 победи, равенствата са 3, а Sepsi OSK Sfantu Gheorghe има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.70; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Botosani като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.33 жълти, 0.00 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sepsi OSK Sfantu Gheorghe като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 11:00:05 · Заключен: 2026-09-05 14:02:45

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Botosani и Sepsi OSK Sfantu Gheorghe завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.8 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.7. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Botosani като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.33 жълти, 0 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой FC Botosani получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sepsi OSK Sfantu Gheorghe като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Sepsi OSK Sfantu Gheorghe получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 16:56:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.