Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.12.2025 | Rapid - Oţelul | 0 : 2 |
| 11.08.2025 | Oţelul - Rapid | 1 : 1 |
| 08.02.2025 | Oţelul - Rapid | 1 : 1 |
| 28.09.2024 | Rapid - Oţelul | 0 : 0 |
| 03.02.2024 | Rapid - Oţelul | 2 : 1 |
| 17.09.2023 | Oţelul - Rapid | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | FC Voluntari - Oţelul | 2 - 2 | D |
| 24.08.2026 | Oţelul - Arges Pitesti | 1 - 0 | W |
| 19.08.2026 | Concordia - Oţelul | 5 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Oţelul - Universitatea Craiova | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Petrolul Ploiesti - Oţelul | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Politehnica Timisoara - Rapid | 0 - 2 | W |
| 31.08.2026 | Rapid - Universitatea Craiova | 1 - 1 | D |
| 21.08.2026 | Petrolul Ploiesti - Rapid | 0 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Rapid - Dinamo Bucuresti | 0 - 1 | L |
| 07.08.2026 | Uta Arad - Rapid | 0 - 0 | D |
Предстоящата среща между Oţelul и Rapid е насрочена за 06.09.2026 17:30 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Oţelul е на позиция 8 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:4. Записаната форма е DWDLD. Rapid е на позиция 2 с 12 точки след 4 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:2. Записаната форма е DWLDW.
Oţelul има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLDDWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Rapid има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDWDWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 6 директни срещи Oţelul има 1 победи, равенствата са 4, а Rapid има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Oţelul -0.75 / Rapid +0.75 подкрепя Rapid със средна промяна 4.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Текущото потвърдено reversal събитие е в същата посока. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Oţelul като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rapid като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.33 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Oţelul и Rapid завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.5 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Oţelul като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Oţelul получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rapid като гост беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.33 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Rapid получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Rapid с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 4.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.