Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti | 1 - 0 | L |
| 28.08.2026 | Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti | 2 - 3 | W |
| 21.08.2026 | Petrolul Ploiesti - Rapid | 0 - 2 | L |
| 18.08.2026 | CSM Reşiţa - Petrolul Ploiesti | 2 - 3 | W |
| 14.08.2026 | FC Voluntari - Petrolul Ploiesti | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FC Botosani - Corvinul Hunedoara | 0 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Corvinul Hunedoara - Dinamo Bucuresti | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Uta Arad - Corvinul Hunedoara | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Minaur Baia Mare - Corvinul Hunedoara | 2 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Corvinul Hunedoara - CFR 1907 Cluj | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Petrolul Ploiesti и Corvinul Hunedoara е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Petrolul Ploiesti е на позиция 3 с 12 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е WLWWL. Corvinul Hunedoara е на позиция 6 с 10 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:3. Записаната форма е DDWDD.
Petrolul Ploiesti има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWLLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Corvinul Hunedoara има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWWDDLWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.81; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на Petrolul Ploiesti като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 66.7%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Corvinul Hunedoara като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 66.7%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 66.7%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Petrolul Ploiesti и Corvinul Hunedoara завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.81. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Petrolul Ploiesti като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Petrolul Ploiesti получи 7 жълти и 0 червени картона, или 7 общо. Това е с 4.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Corvinul Hunedoara като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0.67 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Corvinul Hunedoara получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 66.7% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.