📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L D L
5
🏟
✔ Краен резултат
1
L L D L L
Владение на топката
53%
47%
16
Общо удари
9
6
Точни удари
4
6
Неточни удари
4
4
Корнери
4
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
4
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
5
8
Удари извън наказателното поле
4
4
Блокирани удари
1
2
Спасявания
1
16
Нарушения
16
344
Точни пасове
271
407
Общо пасове
355
14
Free Kicks
14

🔁 Директни срещи

4
1
1
🟢 Uta Arad 🟡 Равенства Csikszereda 🔴
Дата Мач Резултат
08.05.2026 Uta Arad - Csikszereda 1 : 0
07.02.2026 Csikszereda - Uta Arad 2 : 0
27.09.2025 Uta Arad - Csikszereda 0 : 0
30.11.2020 Csikszereda - Uta Arad 0 : 2
24.02.2020 Csikszereda - Uta Arad 0 : 6
17.08.2019 Uta Arad - Csikszereda 3 : 0

🗓 Последни мачове: Uta Arad

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Minerul Lupeni - Uta Arad 0 - 3 W
30.08.2026 FCSB - Uta Arad 1 - 3 W
22.08.2026 Uta Arad - Corvinul Hunedoara 0 - 0 D
17.08.2026 Universitatea Cluj - Uta Arad 2 - 1 L
07.08.2026 Uta Arad - Rapid 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Csikszereda

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Gloria Bistriţa - Csikszereda 0 - 2 W
29.08.2026 Csikszereda - CFR 1907 Cluj 2 - 3 L
24.08.2026 FC Botosani - Csikszereda 1 - 0 L
20.08.2026 CSA Steaua Bucureşti - Csikszereda 1 - 2 W
15.08.2026 Csikszereda - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Uta Arad и Csikszereda е насрочена за 05.09.2026 14:30 в Liga I. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Uta Arad е на позиция 14 с 6 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:7. Записаната форма е WDLDL. Csikszereda е на позиция 16 с 1 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 0:6. Записаната форма е LLDLL.

Последни резултати

Uta Arad има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLDLDLWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Csikszereda има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWDLLLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Uta Arad има 4 победи, равенствата са 1, а Csikszereda има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 89%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Uta Arad 0 / Csikszereda 0 подкрепя Uta Arad със средна промяна 3.11 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 13 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Uta Arad като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.33 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 66.7% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Csikszereda като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 75.0%, 75.0%, 75.0%, 75.0% и 75.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:04 · Заключен: 2026-09-05 16:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Uta Arad и Csikszereda завърши при резултат 5:1. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.5. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Uta Arad като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0.33 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Uta Arad получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Csikszereda като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.5 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. В този двубой Csikszereda получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 75%, а червен картон в 25% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Uta Arad с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.11 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 5:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е над 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 10 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:12:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.