📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L W ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
3
L L W ? ?
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
1
1
🟢 Zorya Luhansk 🟡 Равенства FC Kharkiv 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 Zorya Luhansk - FC Kharkiv 1 : 1
08.11.2025 FC Kharkiv - Zorya Luhansk 1 : 3
31.03.2024 Zorya Luhansk - FC Kharkiv 2 : 1
15.09.2023 FC Kharkiv - Zorya Luhansk 2 : 1
08.05.2023 Zorya Luhansk - FC Kharkiv 3 : 0
28.10.2022 FC Kharkiv - Zorya Luhansk 0 : 3
31.10.2021 FC Kharkiv - Zorya Luhansk 1 : 6

🗓 Последни мачове: Zorya Luhansk

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Skala 1911 Stryi - Zorya Luhansk 0 - 6 W
17.08.2026 Polessya - Zorya Luhansk 1 - 2 W
09.08.2026 Zorya Luhansk - Kryvbas KR 1 - 3 L
31.07.2026 Zorya Luhansk - Kolos Kovalivka 2 - 0 W
23.07.2026 Zorya Luhansk - Göztepe 1 - 2 L

📆 Последни мачове: FC Kharkiv

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 FC Kharkiv - Kalynivka 0 - 9 L
16.08.2026 FC Kharkiv - Shakhtar Donetsk 0 - 1 L
10.08.2026 Polessya - FC Kharkiv 3 - 1 L
02.08.2026 Livyi Bereh - FC Kharkiv 0 - 0 D
01.08.2026 FC Kharkiv - Veres Rivne 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Zorya Luhansk и FC Kharkiv е насрочена за 30.08.2026 15:00 в Premier League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Zorya Luhansk е на позиция 3 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е WLW. FC Kharkiv е на позиция 9 с 3 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е LLW.

Последни резултати

Zorya Luhansk има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWLDLLLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. FC Kharkiv има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWDDDLD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Zorya Luhansk има 5 победи, равенствата са 1, а FC Kharkiv има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.57. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 98%; над 9.5 корнера — 87%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Zorya Luhansk -1.5 / FC Kharkiv +1.5 подкрепя Zorya Luhansk със средна промяна 3.86 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.87).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Zorya Luhansk като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 3 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:25 · Заключен: 2026-08-30 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Zorya Luhansk и FC Kharkiv завърши при резултат 0:3. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.57 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Zorya Luhansk като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Zorya Luhansk получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Zorya Luhansk с хендикап -1.5. Съхраненото пазарно движение беше 3.86 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.87. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 13:20:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.