Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.06.2022 | Fomat Martin - Čadca | 4 : 1 |
| 15.09.2021 | Čadca - Fomat Martin | 0 : 1 |
| 05.09.2020 | Čadca - Fomat Martin | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Fomat Martin - Čadca | 0 - 1 | L |
| 02.09.2026 | Fomat Martin - Skalica | 1 - 4 | L |
| 30.08.2026 | Fiľakovo - Fomat Martin | 6 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Fomat Martin - Rimavská Sobota | 5 - 1 | W |
| 19.08.2026 | Spartak Kvašov - Fomat Martin | 2 - 5 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Fomat Martin - Čadca | 0 - 1 | W |
| 02.09.2026 | Kysucké Nové Mesto - Čadca | 1 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Čadca - Baník Kalinovo | 4 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Novohrad Lučenec - Čadca | 3 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Kysučan Korňa - Čadca | 0 - 7 | W |
Предстоящата среща между Fomat Martin и Čadca е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 3. liga - Center. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Fomat Martin има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWWLLWW. Средните стойности са 3 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Čadca има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLLDWL. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
В последните 3 директни срещи Fomat Martin има 3 победи, равенствата са 0, а Čadca има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Fomat Martin и Čadca завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 2.33 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.