Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 04.05.2025 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 4 : 1 |
| 05.10.2024 | MSK Tesla Stropkov - Slávia TU Košice | 1 : 1 |
| 08.06.2024 | MSK Tesla Stropkov - Slávia TU Košice | 1 : 0 |
| 12.11.2023 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 3 : 3 |
| 19.03.2023 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 2 : 0 |
| 21.08.2022 | MSK Tesla Stropkov - Slávia TU Košice | 4 : 3 |
| 15.05.2022 | MSK Tesla Stropkov - Slávia TU Košice | 1 : 2 |
| 26.09.2021 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 1 : 0 |
| 20.09.2020 | MSK Tesla Stropkov - Slávia TU Košice | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Spišská Nová Ves - Slávia TU Košice | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Kechnec - Slávia TU Košice | 0 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Slávia TU Košice - Stará Ľubovňa | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Slávia TU Košice - Partizán Bardejov | 0 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Slávia TU Košice - MSK Tesla Stropkov | 2 - 1 | L |
| 23.08.2026 | MSK Tesla Stropkov - Slovan Sabinov | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Cicarovce - MSK Tesla Stropkov | 1 - 6 | W |
| 15.08.2026 | Vranov nad Topľou - MSK Tesla Stropkov | 2 - 3 | W |
| 09.08.2026 | MSK Tesla Stropkov - Lokomotíva Košice | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Slávia TU Košice и MSK Tesla Stropkov е насрочена за 30.08.2026 09:00 в 3. liga - East. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Slávia TU Košice има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWLDLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. MSK Tesla Stropkov има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWDLLDW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Slávia TU Košice има 5 победи, равенствата са 2, а MSK Tesla Stropkov има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.44. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 55.6%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Slávia TU Košice и MSK Tesla Stropkov завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 3.44 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.