Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.05.2026 | Spartak Myjava - Veľké Ludince | 2 : 0 |
| 12.10.2025 | Veľké Ludince - Spartak Myjava | 1 : 4 |
| 23.05.2025 | Spartak Myjava - Veľké Ludince | 2 : 0 |
| 21.08.2024 | Veľké Ludince - Spartak Myjava | 2 : 0 |
| 28.05.2022 | Spartak Myjava - Veľké Ludince | 1 : 1 |
| 24.10.2021 | Veľké Ludince - Spartak Myjava | 0 : 2 |
| 23.08.2020 | Veľké Ludince - Spartak Myjava | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Spartak Myjava - Veľké Ludince | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Spartak Myjava - Nitra | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Holíč - Spartak Myjava | 1 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Púchov - Spartak Myjava | 2 - 2 | D |
| 07.08.2026 | Spartak Myjava - Dunajská Lužná | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Spartak Myjava - Veľké Ludince | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Veľké Ludince - Púchov | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Zitavany - Veľké Ludince | 1 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Dunajská Lužná - Veľké Ludince | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Veľké Ludince - Komárno II | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Spartak Myjava и Veľké Ludince е насрочена за 28.08.2026 17:00 в 3. liga - West. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Spartak Myjava има 5 победи, 5 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDDWDWDW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Veľké Ludince има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLLLWLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 6 директни срещи Spartak Myjava има 4 победи, равенствата са 1, а Veľké Ludince има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Spartak Myjava и Veľké Ludince завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.