📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
? ? ? ? ?
3
🏟
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?

🔁 Директни срещи

2
2
3
🟢 Ismaning 🟡 Равенства Heimstetten 🔴
Дата Мач Резултат
15.11.2025 Heimstetten - Ismaning 3 : 0
26.07.2025 Ismaning - Heimstetten 1 : 1
26.10.2024 Ismaning - Heimstetten 1 : 0
19.07.2024 Heimstetten - Ismaning 4 : 0
28.03.2024 Heimstetten - Ismaning 3 : 2
08.09.2023 Ismaning - Heimstetten 1 : 1
18.02.2023 Heimstetten - Ismaning 1 : 2

🗓 Последни мачове: Ismaning

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Schalding-Heining - Ismaning 0 - 1 W
24.10.2026 Ismaning - Schwabmünchen 1 - 2 L
17.10.2026 TuS Geretsried - Ismaning 1 - 2 W
10.10.2026 Ismaning - Heimstetten 3 - 2 W
03.10.2026 Pipinsried - Ismaning 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Heimstetten

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 1860 München II - Heimstetten 1 - 4 W
24.10.2026 Kottern - Heimstetten 1 - 1 D
17.10.2026 Heimstetten - 1860 Rosenheim 1 - 1 D
10.10.2026 Ismaning - Heimstetten 3 - 2 L
03.10.2026 Heimstetten - Erlbach 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ismaning и Heimstetten е насрочена за 10.10.2026 12:00 в Oberliga - Bayern Süd. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Ismaning има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWDLWWLL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Heimstetten има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWDDLWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Ismaning има 2 победи, равенствата са 2, а Heimstetten има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.86. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.41).

Генериран: 2026-10-10 11:11:01 · Заключен: 2026-10-10 13:40:18

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ismaning и Heimstetten завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 2.86 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.41. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-10 16:17:22
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.