📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟 Ishin Me-Life Stadium , Yamaguchi
✔ Краен резултат
2
? ? ? ? ?
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
3
3
🟢 Renofa Yamaguchi 🟡 Равенства Fujieda MYFC 🔴
Дата Мач Резултат
02.09.2026 Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 0 : 2
02.08.2025 Fujieda MYFC - Renofa Yamaguchi 2 : 2
25.05.2025 Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 0 : 0
17.08.2024 Fujieda MYFC - Renofa Yamaguchi 3 : 0
19.05.2024 Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 2 : 1
01.07.2023 Fujieda MYFC - Renofa Yamaguchi 0 : 0
26.03.2023 Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 0 : 3

🗓 Последни мачове: Renofa Yamaguchi

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Renofa Yamaguchi - Osaka 0 - 0 D
22.08.2026 Nara Club - Renofa Yamaguchi 3 - 1 L
19.08.2026 Kagoshima United - Renofa Yamaguchi 2 - 1 L
15.08.2026 Renofa Yamaguchi - FC Ryukyu 1 - 0 W
08.08.2026 Parceiro Nagano - Renofa Yamaguchi 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Fujieda MYFC

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kataller Toyama - Fujieda MYFC 2 - 3 W
26.08.2026 Montedio Yamagata - Fujieda MYFC 3 - 5 W
22.08.2026 Albirex Niigata - Fujieda MYFC 1 - 0 L
15.08.2026 Fujieda MYFC - Iwaki 3 - 1 W
08.08.2026 Fujieda MYFC - Vegalta Sendai 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Renofa Yamaguchi и Fujieda MYFC е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J-League Cup. Посоченият стадион е Ishin Me-Life Stadium, Yamaguchi. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Renofa Yamaguchi има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLWDDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Fujieda MYFC има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWLWLDW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Renofa Yamaguchi има 1 победи, равенствата са 3, а Fujieda MYFC има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-09-01 15:15:02 · Заключен: 2026-09-02 11:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Renofa Yamaguchi и Fujieda MYFC завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 2.17 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 13:57:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.