Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 1 : 2 |
| 30.05.2026 | Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki | 1 : 0 |
| 12.10.2024 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 1 : 1 |
| 03.05.2024 | Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki | 1 : 1 |
| 26.11.2023 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 0 : 6 |
| 09.04.2023 | Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki | 2 : 0 |
| 10.09.2022 | Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki | 2 : 1 |
| 12.06.2022 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 0 : 1 |
| 21.11.2021 | Kataller Toyama - Tegevajaro Miyazaki | 2 : 1 |
| 28.03.2021 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 1 - 2 | L |
| 29.08.2026 | Vegalta Sendai - Tegevajaro Miyazaki | 4 - 2 | L |
| 26.08.2026 | Jubilo Iwata - Tegevajaro Miyazaki | 0 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Tegevajaro Miyazaki - Shonan Bellmare | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Ventforet Kofu - Tegevajaro Miyazaki | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Tegevajaro Miyazaki - Kataller Toyama | 1 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Kataller Toyama - Fujieda MYFC | 2 - 3 | L |
| 26.08.2026 | Sagan Tosu - Kataller Toyama | 4 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Kataller Toyama - Imabari | 4 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Blaublitz Akita - Kataller Toyama | 0 - 4 | W |
Предстоящата среща между Tegevajaro Miyazaki и Kataller Toyama е насрочена за 02.09.2026 10:00 в J-League Cup. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tegevajaro Miyazaki има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDLDWLDW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Kataller Toyama има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWLDWLDW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 9 директни срещи Tegevajaro Miyazaki има 1 победи, равенствата са 2, а Kataller Toyama има 6 победи. Средният общ брой голове е 2.56. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 44.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Срещата между Tegevajaro Miyazaki и Kataller Toyama завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.56 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.