📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
1
L L L D L

🔁 Директни срещи

8
1
0
🟢 Górnik Polkowice 🟡 Равенства Carina Gubin 🔴
Дата Мач Резултат
25.04.2026 Carina Gubin - Górnik Polkowice 1 : 2
30.01.2026 Górnik Polkowice - Carina Gubin 2 : 0
04.10.2025 Górnik Polkowice - Carina Gubin 2 : 2
18.04.2025 Górnik Polkowice - Carina Gubin 2 : 1
21.09.2024 Carina Gubin - Górnik Polkowice 0 : 1
10.02.2024 Carina Gubin - Górnik Polkowice 1 : 2
25.11.2023 Górnik Polkowice - Carina Gubin 4 : 1
05.08.2023 Carina Gubin - Górnik Polkowice 0 : 1
14.01.2023 Górnik Polkowice - Carina Gubin 2 : 1

🗓 Последни мачове: Górnik Polkowice

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Górnik Polkowice - Polonia Warszawa 0 - 1 L
29.08.2026 ROW Rybnik - Górnik Polkowice 1 - 3 W
23.08.2026 Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra 2 - 1 W
19.08.2026 Warta Gorzów - Górnik Polkowice 0 - 0 D
14.08.2026 Górnik Polkowice - Miedź Legnica II 3 - 3 D

📆 Последни мачове: Carina Gubin

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Carina Gubin - Barycz Sułów 0 - 1 L
22.08.2026 Carina Gubin - Zaglebie Sosnowiec 0 - 4 L
19.08.2026 ROW Rybnik - Carina Gubin 4 - 0 L
14.08.2026 Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra 1 - 1 D
08.08.2026 Warta Gorzów - Carina Gubin 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Górnik Polkowice и Carina Gubin е насрочена за 06.09.2026 14:00 в III Liga - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Górnik Polkowice е на позиция 5 с 11 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:4. Записаната форма е WWDDL. Carina Gubin е на позиция 16 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LLLDL.

Последни резултати

Górnik Polkowice има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDLWLWW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Carina Gubin има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWDWDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 9 директни срещи Górnik Polkowice има 8 победи, равенствата са 1, а Carina Gubin има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.78. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Górnik Polkowice или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 57.74%, 22.37% и 19.89%. Разликата в моделния momentum е 37.85 пункта в полза на Górnik Polkowice. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.27%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Górnik Polkowice 0 / Carina Gubin 0 подкрепя Górnik Polkowice със средна промяна 5.75 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.61).

Генериран: 2026-09-06 15:02:32 · Заключен: 2026-09-06 15:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Górnik Polkowice и Carina Gubin завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 9 директни срещи показва средно 2.78 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Górnik Polkowice с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 5.75 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.61. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 17:56:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.