Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.07.2026 | Zagłębie Lubin II - Karkonosze Jelenia Góra | 0 : 4 |
| 04.04.2026 | Zagłębie Lubin II - Karkonosze Jelenia Góra | 1 : 1 |
| 12.09.2025 | Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie Lubin II | 2 : 2 |
| 08.02.2025 | Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie Lubin II | 1 : 3 |
| 01.07.2023 | Zagłębie Lubin II - Karkonosze Jelenia Góra | 0 : 3 |
| 04.06.2022 | Karkonosze Jelenia Góra - Zagłębie Lubin II | 1 : 3 |
| 31.10.2021 | Zagłębie Lubin II - Karkonosze Jelenia Góra | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Warta Gorzów - Zagłębie Lubin II | 0 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Zagłębie Lubin II - Miedź Legnica II | 3 - 2 | W |
| 19.08.2026 | Kluczbork - Zagłębie Lubin II | 1 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Zagłębie Lubin II - Rakow II | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Polonia Nysa - Zagłębie Lubin II | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Karkonosze Jelenia Góra - Odra Bytom Odrzański | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Górnik Polkowice - Karkonosze Jelenia Góra | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Karkonosze Jelenia Góra - Barycz Sułów | 3 - 0 | W |
| 14.08.2026 | Carina Gubin - Karkonosze Jelenia Góra | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Karkonosze Jelenia Góra - ROW Rybnik | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Zagłębie Lubin II и Karkonosze Jelenia Góra е насрочена за 05.09.2026 10:00 в III Liga - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Zagłębie Lubin II е на позиция 1 с 14 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 1:0. Записаната форма е WWWDD. Karkonosze Jelenia Góra е на позиция 8 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е DLWDW.
Zagłębie Lubin II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDDWLLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Karkonosze Jelenia Góra има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDWDLWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 7 директни срещи Zagłębie Lubin II има 3 победи, равенствата са 2, а Karkonosze Jelenia Góra има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.71. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 85.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.47).
Дисциплинарният профил на Zagłębie Lubin II като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).
Срещата между Zagłębie Lubin II и Karkonosze Jelenia Góra завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.71 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.47. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.