Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Polonia Lidzbark Warm. - Mazovia Minsk Mazowiecki | 2 - 2 | D |
| 22.08.2026 | Mazovia Minsk Mazowiecki - Olimpia Elbląg | 2 - 2 | D |
| 19.08.2026 | Swit - Mazovia Minsk Mazowiecki | 1 - 2 | W |
| 14.08.2026 | Mazovia Minsk Mazowiecki - Ząbkovia Ząbki | 3 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Troszyn - Mazovia Minsk Mazowiecki | 1 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Olimpia Zambrów - Widzew II | 3 - 4 | L |
| 23.08.2026 | Olimpia Zambrów - Wisła Płock II | 4 - 3 | W |
| 19.08.2026 | Polonia Lidzbark Warm. - Olimpia Zambrów | 2 - 3 | W |
| 15.08.2026 | Olimpia Zambrów - Olimpia Elbląg | 1 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Swit - Olimpia Zambrów | 4 - 0 | L |
Предстоящата среща между Mazovia Minsk Mazowiecki и Olimpia Zambrów е насрочена за 05.09.2026 13:00 в III Liga - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Mazovia Minsk Mazowiecki е на позиция 4 с 11 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е DDWWW. Olimpia Zambrów е на позиция 10 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:0. Записаната форма е WWLLW.
Mazovia Minsk Mazowiecki има 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 7 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWWWLL. Средните стойности са 2.29 отбелязани и 1.86 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%. Olimpia Zambrów има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLWLWDL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Mazovia Minsk Mazowiecki с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.09%, 18.95% и 18.95%. Разликата в моделния momentum е 43.14 пункта в полза на Mazovia Minsk Mazowiecki. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.45 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.97%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Mazovia Minsk Mazowiecki 0 / Olimpia Zambrów 0 подкрепя Olimpia Zambrów със средна промяна 6.99 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.49).
Дисциплинарният профил на Mazovia Minsk Mazowiecki като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 0.50 жълти, 1.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 6 завършени мача (33.3% покритие).
Срещата между Mazovia Minsk Mazowiecki и Olimpia Zambrów завърши при резултат 5:0. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Mazovia Minsk Mazowiecki като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 0.5 жълти, 1 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Mazovia Minsk Mazowiecki получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Olimpia Zambrów с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.99 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.49. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.