📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2
D D L L L

🔁 Директни срещи

0
0
2
🟢 Lechia T. Mazowiecki 🟡 Равенства Troszyn 🔴
Дата Мач Резултат
13.05.2026 Troszyn - Lechia T. Mazowiecki 4 : 1
24.10.2025 Lechia T. Mazowiecki - Troszyn 1 : 2

🗓 Последни мачове: Lechia T. Mazowiecki

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Jagiellonia II - Lechia T. Mazowiecki 1 - 1 D
23.08.2026 Lechia T. Mazowiecki - ŁKS Łódź II 4 - 3 W
19.08.2026 Mławianka Mława - Lechia T. Mazowiecki 2 - 3 W
14.08.2026 Lechia T. Mazowiecki - Łomża 5 - 2 W
08.08.2026 Wisła Płock II - Lechia T. Mazowiecki 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Troszyn

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Troszyn - Weszlo 3 - 3 D
23.08.2026 Pelikan Łowicz - Troszyn 1 - 1 D
19.08.2026 Troszyn - Warta Sieradz 1 - 4 L
14.08.2026 Wigry Suwałki - Troszyn 1 - 0 L
08.08.2026 Troszyn - Mazovia Minsk Mazowiecki 1 - 4 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lechia T. Mazowiecki и Troszyn е насрочена за 05.09.2026 14:00 в III Liga - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lechia T. Mazowiecki е на позиция 7 с 10 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е DWWWL. Troszyn е на позиция 17 с 2 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:5. Записаната форма е DDLLL.

Последни резултати

Lechia T. Mazowiecki има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLWDLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Troszyn има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLLLLLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Lechia T. Mazowiecki има 0 победи, равенствата са 0, а Troszyn има 2 победи. Средният общ брой голове е 4. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lechia T. Mazowiecki 0 / Troszyn 0 подкрепя Troszyn със средна промяна 4.46 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Troszyn като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 6 завършени мача (33.3% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:31 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lechia T. Mazowiecki и Troszyn завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Troszyn с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.46 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:54:10
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.