📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
1
W W L ? ?
Владение на топката
79%
21%
0
Очаквани голове (xG)
0
28
Общо удари
4
5
Точни удари
1
12
Неточни удари
2
6
Корнери
2
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
1
3
Засади
1
8
Удари в наказателното поле
1
20
Удари извън наказателното поле
3
11
Блокирани удари
1
0
Спасявания
5
11
Нарушения
5
90%
Точност на пасовете
62%
637
Точни пасове
119
708
Общо пасове
193
0
Предотвратени голове
0

🔁 Директни срещи

1
2
3
🟢 FC Andorra 🟡 Равенства Eibar 🔴
Дата Мач Резултат
21.03.2026 FC Andorra - Eibar 0 : 1
08.09.2025 Eibar - FC Andorra 2 : 0
14.04.2024 FC Andorra - Eibar 0 : 2
10.12.2023 Eibar - FC Andorra 2 : 2
26.03.2023 Eibar - FC Andorra 0 : 0
17.09.2022 FC Andorra - Eibar 2 : 0

🗓 Последни мачове: FC Andorra

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Andorra - Eibar 0 - 1 L
24.08.2026 Celta de Vigo II - FC Andorra 4 - 2 L
15.08.2026 FC Andorra - AD Ceuta FC 5 - 1 W
07.08.2026 Huesca - FC Andorra 0 - 0 D
06.08.2026 Zaragoza - FC Andorra 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Eibar

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Andorra - Eibar 0 - 1 W
23.08.2026 Eibar - Valladolid 1 - 0 W
16.08.2026 Eibar - Tenerife 1 - 3 L
08.08.2026 Real Unión - Eibar 1 - 1 D
01.08.2026 Eibar - Arenas Getxo 5 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между FC Andorra и Eibar е насрочена за 30.08.2026 15:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

FC Andorra е на позиция 6 с 3 точки. Записаната форма е W. Eibar е на позиция 12 с 3 точки. Записаната форма е WL.

Последни резултати

FC Andorra има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLWLWWW. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Eibar има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWDDLWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи FC Andorra има 1 победи, равенствата са 2, а Eibar има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.83. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 16.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Над 3.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.85; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 93%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 1.90).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Andorra като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-30 15:02:25 · Заключен: 2026-08-30 16:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между FC Andorra и Eibar завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 1.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.85. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 93%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Andorra като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой FC Andorra получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 1.9. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 19:34:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.