Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Cadiz - Almeria | 1 : 2 |
| 16.11.2025 | Almeria - Cadiz | 3 : 0 |
| 09.05.2025 | Cadiz - Almeria | 2 : 1 |
| 22.12.2024 | Almeria - Cadiz | 1 : 1 |
| 25.05.2024 | Almeria - Cadiz | 6 : 1 |
| 26.08.2023 | Cadiz - Almeria | 1 : 1 |
| 18.03.2023 | Almeria - Cadiz | 1 : 1 |
| 30.12.2022 | Cadiz - Almeria | 1 : 1 |
| 01.08.2021 | Cadiz - Almeria | 1 : 2 |
| 29.02.2020 | Cadiz - Almeria | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Almeria - Cadiz | 3 - 2 | W |
| 29.08.2026 | Sabadell - Almeria | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Tenerife - Almeria | 1 - 0 | L |
| 17.08.2026 | Almeria - Eldense | 3 - 0 | W |
| 07.08.2026 | Cordoba - Almeria | 0 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Almeria - Cadiz | 3 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Cadiz - Valladolid | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Eldense - Cadiz | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Cadiz - Celta de Vigo II | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Cadiz - Las Palmas | 1 - 3 | L |
Предстоящата среща между Almeria и Cadiz е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Almeria е на позиция 16 с 3 точки. Записаната форма е LLW. Cadiz е на позиция 18 с 3 точки. Записаната форма е DDD.
Almeria има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWWWLLLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Cadiz има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLWDLLWL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 10 директни срещи Almeria има 4 победи, равенствата са 4, а Cadiz има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Almeria с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.35%, 21.65% и 15.00%. Разликата в моделния momentum е 48.35 пункта в полза на Almeria. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.25%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Almeria 0 / Cadiz 0 подкрепя Almeria със средна промяна 1.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.40, оценка 85/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 20 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Almeria като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Cadiz като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Almeria и Cadiz завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Almeria като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Almeria получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Cadiz като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Cadiz получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Almeria с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.