📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W ? ?
2
🏟
✔ Краен резултат
0
L L L ? ?
Владение на топката
66%
34%
24
Общо удари
6
7
Точни удари
3
9
Неточни удари
3
7
Корнери
2
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Засади
1
17
Удари в наказателното поле
2
6
Удари извън наказателното поле
4
8
Блокирани удари
0
3
Спасявания
5
4
Нарушения
11
551
Точни пасове
255
609
Общо пасове
328
11
Free Kicks
3

🔁 Директни срещи

2
4
4
🟢 Castellón 🟡 Равенства Albacete 🔴
Дата Мач Резултат
28.03.2026 Albacete - Castellón 1 : 1
19.10.2025 Castellón - Albacete 0 : 1
04.04.2025 Castellón - Albacete 2 : 2
08.12.2024 Albacete - Castellón 0 : 0
06.08.2023 Castellón - Albacete 2 : 6
17.04.2022 Castellón - Albacete 0 : 0
28.08.2021 Albacete - Castellón 3 : 1
14.08.2021 Albacete - Castellón 1 : 0
31.03.2021 Albacete - Castellón 0 : 1
12.12.2020 Castellón - Albacete 3 : 0

🗓 Последни мачове: Castellón

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Celta de Vigo II - Castellón 1 - 2 W
23.08.2026 Castellón - Sabadell 0 - 0 D
14.08.2026 Real Sociedad II - Castellón 0 - 1 W
08.08.2026 Castellón - Levante 1 - 3 L
07.08.2026 Hércules - Castellón 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Albacete

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Albacete - Oviedo 0 - 1 L
22.08.2026 Albacete - Real Sociedad II 1 - 2 L
16.08.2026 Las Palmas - Albacete 2 - 1 L
08.08.2026 Albacete - Real Murcia 1 - 1 D
07.08.2026 Albacete - Eldense 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Castellón и Albacete е насрочена за 06.09.2026 16:30 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Castellón е на позиция 7 с 7 точки. Записаната форма е WDW. Albacete е на позиция 21 с 0 точки. Записаната форма е LLL.

Последни резултати

Castellón има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLDLDWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Albacete има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDWLLDLW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Castellón има 2 победи, равенствата са 4, а Albacete има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.53; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Castellón с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 61.07%, 23.36% и 15.57%. Разликата в моделния momentum е 45.50 пункта в полза на Castellón. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.53 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.56%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Castellón +0.25 / Albacete -0.25 подкрепя Castellón със средна промяна 1.07 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 3.5 (коефициент 1.44, оценка 96/100, успеваемост на коефициентната група 85% при 20 наблюдения). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.90% при 602 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Castellón като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Albacete като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:03:05 · Заключен: 2026-09-06 18:10:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Castellón и Albacete завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.53. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Castellón като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Castellón получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Albacete като гост беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Albacete получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Castellón с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.07 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 10 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 20:52:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.