📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L ? ?
3
🏟 Estadio Municipal de Ipurúa , Eibar
✔ Краен резултат
0
W W D ? ?
Владение на топката
35%
65%
11
Общо удари
18
8
Точни удари
3
3
Неточни удари
9
1
Корнери
6
3
Жълти картони
3
1
Червени картони
0
0
Засади
2
6
Удари в наказателното поле
5
5
Удари извън наказателното поле
12
0
Блокирани удари
6
3
Спасявания
5
13
Нарушения
10
224
Точни пасове
448
293
Общо пасове
497
9
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

6
3
1
🟢 Eibar 🟡 Равенства Granada CF 🔴
Дата Мач Резултат
19.01.2026 Granada CF - Eibar 0 : 0
22.08.2025 Eibar - Granada CF 3 : 0
12.05.2025 Granada CF - Eibar 0 : 2
21.12.2024 Eibar - Granada CF 1 : 1
30.04.2023 Granada CF - Eibar 1 : 1
12.09.2022 Eibar - Granada CF 4 : 0
22.04.2021 Granada CF - Eibar 4 : 1
03.01.2021 Eibar - Granada CF 2 : 0
28.06.2020 Granada CF - Eibar 1 : 2
20.12.2019 Eibar - Granada CF 3 : 0

🗓 Последни мачове: Eibar

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Andorra - Eibar 0 - 1 W
23.08.2026 Eibar - Valladolid 1 - 0 W
16.08.2026 Eibar - Tenerife 1 - 3 L
08.08.2026 Real Unión - Eibar 1 - 1 D
01.08.2026 Eibar - Arenas Getxo 5 - 0 W

📆 Последни мачове: Granada CF

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Cordoba - Granada CF 1 - 3 W
24.08.2026 Granada CF - Mallorca 2 - 0 W
15.08.2026 Oviedo - Granada CF 0 - 0 D
08.08.2026 Antequera - Granada CF 0 - 3 W
05.08.2026 Cadiz - Granada CF 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Eibar и Granada CF е насрочена за 06.09.2026 12:00 в Segunda División. Посоченият стадион е Estadio Municipal de Ipurúa, Eibar. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Eibar е на позиция 7 с 6 точки. Записаната форма е WWL. Granada CF е на позиция 1 с 7 точки. Записаната форма е WWD.

Последни резултати

Eibar има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWWDDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Granada CF има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWLWWLLL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Eibar има 6 победи, равенствата са 3, а Granada CF има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Eibar -0.25 / Granada CF +0.25 подкрепя Granada CF със средна промяна 3.32 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Eibar като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 50.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Granada CF като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 11:00:06 · Заключен: 2026-09-06 13:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Eibar и Granada CF завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.6 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.5. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Eibar като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Eibar получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Granada CF като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Granada CF получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Granada CF с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 3.32 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.