📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W ? ?
0
🏟
✔ Краен резултат
0
W W D ? ?
Владение на топката
48%
52%
3
Общо удари
10
1
Точни удари
2
0
Неточни удари
7
3
Корнери
4
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
3
Засади
8
2
Удари в наказателното поле
7
1
Удари извън наказателното поле
3
2
Блокирани удари
1
2
Спасявания
1
12
Нарушения
14
343
Точни пасове
370
403
Общо пасове
430
14
Free Kicks
11

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Las Palmas 🟡 Равенства Leganes 🔴
Дата Мач Резултат
17.04.2026 Las Palmas - Leganes 2 : 0
20.09.2025 Leganes - Las Palmas 0 : 1
18.05.2025 Las Palmas - Leganes 0 : 1
25.08.2024 Leganes - Las Palmas 2 : 1
18.02.2023 Leganes - Las Palmas 0 : 0
09.09.2022 Las Palmas - Leganes 1 : 0
28.03.2022 Las Palmas - Leganes 4 : 2
28.11.2021 Leganes - Las Palmas 4 : 1
24.01.2021 Las Palmas - Leganes 2 : 1
12.09.2020 Leganes - Las Palmas 1 : 0

🗓 Последни мачове: Las Palmas

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Girona - Las Palmas 5 - 2 L
22.08.2026 AD Ceuta FC - Las Palmas 0 - 2 W
16.08.2026 Las Palmas - Albacete 2 - 1 W
08.08.2026 Cadiz - Las Palmas 1 - 3 W
31.07.2026 Las Palmas - NEOM 0 - 1 L

📆 Последни мачове: Leganes

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Leganes - Eldense 1 - 0 W
22.08.2026 Oviedo - Leganes 0 - 1 W
16.08.2026 Girona - Leganes 1 - 1 D
08.08.2026 Leganes - Tenerife 0 - 0 D
07.08.2026 Leganes - Mérida AD 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Las Palmas и Leganes е насрочена за 04.09.2026 18:30 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Las Palmas е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LWW. Leganes е на позиция 2 с 7 точки. Записаната форма е WWD.

Последни резултати

Las Palmas има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWLWLLDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Leganes има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWWLLWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Las Palmas има 5 победи, равенствата са 1, а Leganes има 4 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 98%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Leganes чрез Away +0.5. По-новото нормализирано движение за двойката Las Palmas -0.25 / Leganes +0.25 подкрепя Leganes със средна промяна 5.61 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Las Palmas като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Leganes като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.50 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 18:00:04 · Заключен: 2026-09-04 20:32:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Las Palmas и Leganes завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.3. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 98%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Las Palmas като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Las Palmas получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Leganes като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0.5 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Leganes получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 22:52:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.