📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D L L ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
L L W ? ?
Владение на топката
35%
65%
9
Общо удари
13
3
Точни удари
4
3
Неточни удари
6
2
Корнери
4
2
Жълти картони
4
1
Червени картони
0
3
Засади
4
6
Удари в наказателното поле
8
3
Удари извън наказателното поле
5
3
Блокирани удари
3
4
Спасявания
3
13
Нарушения
21
199
Точни пасове
414
256
Общо пасове
461
20
Free Kicks
13

🔁 Директни срещи

1
0
3
🟢 Valladolid 🟡 Равенства FC Andorra 🔴
Дата Мач Резултат
19.04.2026 FC Andorra - Valladolid 1 : 0
13.12.2025 Valladolid - FC Andorra 0 : 1
03.03.2024 FC Andorra - Valladolid 2 : 1
22.10.2023 Valladolid - FC Andorra 2 : 0

🗓 Последни мачове: Valladolid

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Cadiz - Valladolid 1 - 1 D
23.08.2026 Eibar - Valladolid 1 - 0 L
15.08.2026 Mallorca - Valladolid 2 - 0 L
08.08.2026 Sporting Gijon - Valladolid 2 - 4 W
05.08.2026 Gimnástica Segoviana - Valladolid 0 - 3 W

📆 Последни мачове: FC Andorra

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 FC Andorra - Eibar 0 - 1 L
24.08.2026 Celta de Vigo II - FC Andorra 4 - 2 L
15.08.2026 FC Andorra - AD Ceuta FC 5 - 1 W
07.08.2026 Huesca - FC Andorra 0 - 0 D
06.08.2026 Zaragoza - FC Andorra 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Valladolid и FC Andorra е насрочена за 05.09.2026 16:30 в Segunda División. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Valladolid е на позиция 19 с 1 точки. Записаната форма е DLL. FC Andorra е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е LLW.

Последни резултати

Valladolid има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWLWDLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. FC Andorra има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLLWLWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Valladolid има 1 победи, равенствата са 0, а FC Andorra има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 25% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 8.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 96%; над 9.5 корнера — 86%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на FC Andorra като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:02:29 · Заключен: 2026-09-05 18:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Valladolid и FC Andorra завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 6 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 1.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 8.2. В мача бяха отчетени общо 6 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 96%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 86%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на FC Andorra като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой FC Andorra получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:03:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.