📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W ? ? ?
5
🏟 Estadi Olímpic Lluís Companys , Barcelona
✔ Краен резултат
2
Владение на топката
70%
30%
2.83
Очаквани голове (xG)
1.10
26
Общо удари
9
9
Точни удари
4
10
Неточни удари
3
9
Корнери
4
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
3
Засади
4
17
Удари в наказателното поле
5
9
Удари извън наказателното поле
4
7
Блокирани удари
2
3
Спасявания
5
4
Нарушения
10
91%
Точност на пасовете
73%
579
Точни пасове
193
639
Общо пасове
264
-1.31
Предотвратени голове
-1.31

🔁 Директни срещи

4
3
3
🟢 Barcelona 🟡 Равенства Rayo Vallecano 🔴
Дата Мач Резултат
22.03.2026 Barcelona - Rayo Vallecano 1 : 0
31.08.2025 Rayo Vallecano - Barcelona 1 : 1
17.02.2025 Barcelona - Rayo Vallecano 1 : 0
27.08.2024 Rayo Vallecano - Barcelona 1 : 2
19.05.2024 Barcelona - Rayo Vallecano 3 : 0
25.11.2023 Rayo Vallecano - Barcelona 1 : 1
26.04.2023 Rayo Vallecano - Barcelona 2 : 1
13.08.2022 Barcelona - Rayo Vallecano 0 : 0
24.04.2022 Barcelona - Rayo Vallecano 0 : 1
27.10.2021 Rayo Vallecano - Barcelona 1 : 0

🗓 Последни мачове: Barcelona

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Barcelona - Rayo Vallecano 5 - 2 W
27.08.2026 Barcelona - Athletic Club 2 - 0 W
23.08.2026 Elche - Barcelona 0 - 5 W
19.08.2026 Barcelona - Al Ahly 2 - 1 W
16.08.2026 FC Basel 1893 - Barcelona 2 - 5 W

📆 Последни мачове: Rayo Vallecano

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Barcelona - Rayo Vallecano 5 - 2 L
20.08.2026 Rayo Vallecano - Alaves 1 - 1 D
15.08.2026 Sevilla - Rayo Vallecano 2 - 1 L
08.08.2026 Ipswich - Rayo Vallecano 3 - 0 L
01.08.2026 Charleroi - Rayo Vallecano 2 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Barcelona и Rayo Vallecano е насрочена за 31.08.2026 19:30 в La Liga. Посоченият стадион е Estadi Olímpic Lluís Companys, Barcelona. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Barcelona е на позиция 4 с 6 точки. Записаната форма е WW. Rayo Vallecano е на позиция 16 с 1 точки. Записаната форма е DL.

Последни резултати

Barcelona има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWDWLW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Rayo Vallecano има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLLLWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Barcelona има 4 победи, равенствата са 3, а Rayo Vallecano има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.70. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Barcelona с увереност 88%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 87.61%, 7.88% и 4.51%. Разликата в моделния momentum е 83.10 пункта в полза на Barcelona. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.08 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.38%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Barcelona 0 / Rayo Vallecano 0 подкрепя Barcelona със средна промяна 4.03 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.31% при 463 наблюдения). Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Barcelona като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Rayo Vallecano като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:04 · Заключен: 2026-08-31 21:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Barcelona и Rayo Vallecano завърши при резултат 5:2. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Финалната статистика отчете общо 13 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.7 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.8. В мача бяха отчетени общо 13 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Barcelona като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Barcelona получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Rayo Vallecano като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Rayo Vallecano получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Barcelona с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.03 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 5:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 15 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 00:01:17
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.