📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D ? ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
0
W L ? ? ?
Владение на топката
45%
55%
1.70
Очаквани голове (xG)
0.65
10
Общо удари
11
2
Точни удари
1
4
Неточни удари
7
1
Корнери
3
5
Жълти картони
4
0
Червени картони
0
1
Засади
1
4
Удари в наказателното поле
7
6
Удари извън наказателното поле
4
4
Блокирани удари
3
1
Спасявания
1
16
Нарушения
14
78%
Точност на пасовете
82%
297
Точни пасове
368
379
Общо пасове
447
-0.00
Предотвратени голове
-0.00

🔁 Директни срещи

2
3
5
🟢 Osasuna 🟡 Равенства Getafe 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Getafe - Osasuna 0 : 0
03.10.2025 Osasuna - Getafe 2 : 1
16.03.2025 Osasuna - Getafe 1 : 2
05.10.2024 Getafe - Osasuna 1 : 1
21.01.2024 Osasuna - Getafe 3 : 2
17.09.2023 Getafe - Osasuna 3 : 2
28.05.2023 Getafe - Osasuna 2 : 1
18.09.2022 Osasuna - Getafe 0 : 2
11.05.2022 Osasuna - Getafe 1 : 1
19.12.2021 Getafe - Osasuna 1 : 0

🗓 Последни мачове: Osasuna

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 Celta Vigo - Osasuna 1 - 2 W
24.08.2026 Osasuna - Levante 0 - 0 D
08.08.2026 Osasuna - Al Ain 0 - 2 L
05.08.2026 Napoli - Osasuna 2 - 1 L
01.08.2026 Norwich - Osasuna 1 - 2 W

📆 Последни мачове: Getafe

Дата Мач Резултат Изх.
27.08.2026 FK Partizan - Getafe 2 - 1 L
23.08.2026 Getafe - Racing Santander 1 - 0 W
20.08.2026 Getafe - FK Partizan 3 - 1 W
15.08.2026 Alaves - Getafe 3 - 0 L
08.08.2026 Tottenham - Getafe 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Osasuna и Getafe е насрочена за 31.08.2026 17:30 в La Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Osasuna е на позиция 8 с 4 точки. Записаната форма е WD. Getafe е на позиция 13 с 3 точки. Записаната форма е WL.

Последни резултати

Osasuna има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWWWLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Getafe има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLDLLDWW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Osasuna има 2 победи, равенствата са 3, а Getafe има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Osasuna като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Getafe като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 1.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 2 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 10:00:05 · Заключен: 2026-08-31 19:10:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Osasuna и Getafe завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.2. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Osasuna като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Osasuna получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Getafe като гост беше изчислен от 1 мача със средно 3 жълти, 1 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Getafe получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 22:03:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.