📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L W ? ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W ? ?
Владение на топката
56%
44%
12
Общо удари
6
3
Точни удари
3
6
Неточни удари
3
0
Корнери
4
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
1
5
Засади
2
7
Удари в наказателното поле
3
5
Удари извън наказателното поле
3
3
Блокирани удари
0
2
Спасявания
2
17
Нарушения
13
303
Точни пасове
230
376
Общо пасове
311
11
Free Kicks
16

🔁 Директни срещи

1
3
6
🟢 Espanyol 🟡 Равенства Sevilla 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 Sevilla - Espanyol 2 : 1
24.11.2025 Espanyol - Sevilla 2 : 1
25.01.2025 Sevilla - Espanyol 1 : 1
25.10.2024 Espanyol - Sevilla 0 : 2
04.05.2023 Sevilla - Espanyol 3 : 2
10.09.2022 Espanyol - Sevilla 2 : 3
20.02.2022 Espanyol - Sevilla 1 : 1
25.09.2021 Sevilla - Espanyol 2 : 0
16.02.2020 Sevilla - Espanyol 2 : 2
18.08.2019 Espanyol - Sevilla 0 : 2

🗓 Последни мачове: Espanyol

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Espanyol - Sevilla 1 - 1 D
29.08.2026 Real Sociedad - Espanyol 2 - 1 L
22.08.2026 Espanyol - Real Madrid 1 - 2 L
16.08.2026 Espanyol - Levante 3 - 0 W
08.08.2026 Coventry - Espanyol 3 - 1 L

📆 Последни мачове: Sevilla

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Espanyol - Sevilla 1 - 1 D
29.08.2026 Sevilla - Atletico Madrid 1 - 3 L
22.08.2026 Athletic Club - Sevilla 1 - 3 W
15.08.2026 Sevilla - Rayo Vallecano 2 - 1 W
08.08.2026 Bayer Leverkusen - Sevilla 2 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Espanyol и Sevilla е насрочена за 06.09.2026 19:00 в La Liga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Espanyol е на позиция 11 с 3 точки. Записаната форма е LLW. Sevilla е на позиция 6 с 6 точки. Записаната форма е LWW.

Последни резултати

Espanyol има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLDDDWWD. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Sevilla има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWWWDLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Espanyol има 1 победи, равенствата са 3, а Sevilla има 6 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Espanyol като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sevilla като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 5.00 жълти, 0.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:30 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Espanyol и Sevilla завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 4 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 4 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Espanyol като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Espanyol получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sevilla като гост беше изчислен от 1 мача със средно 5 жълти, 0 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Sevilla получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.