📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L D ? ?
0
🏟 Estadio de Mestalla , Valencia
✔ Краен резултат
5
W W W ? ?
Владение на топката
26%
74%
3
Общо удари
24
2
Точни удари
10
1
Неточни удари
9
1
Корнери
4
1
Жълти картони
3
0
Червени картони
0
2
Засади
4
3
Удари в наказателното поле
18
0
Удари извън наказателното поле
6
0
Блокирани удари
5
5
Спасявания
2
7
Нарушения
6
203
Точни пасове
719
280
Общо пасове
781
6
Free Kicks
6

🔁 Директни срещи

0
2
8
🟢 Valencia 🟡 Равенства Barcelona 🔴
Дата Мач Резултат
23.05.2026 Valencia - Barcelona 0 : 0
14.09.2025 Barcelona - Valencia 6 : 0
06.02.2025 Valencia - Barcelona 0 : 5
26.01.2025 Barcelona - Valencia 7 : 1
17.08.2024 Valencia - Barcelona 1 : 2
29.04.2024 Barcelona - Valencia 4 : 2
16.12.2023 Valencia - Barcelona 1 : 1
05.03.2023 Barcelona - Valencia 1 : 0
29.10.2022 Valencia - Barcelona 0 : 1
20.02.2022 Valencia - Barcelona 1 : 4

🗓 Последни мачове: Valencia

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Deportivo La Coruna - Valencia 3 - 1 L
25.08.2026 Valencia - Real Betis 0 - 1 L
22.08.2026 Valencia - Celta Vigo 0 - 0 D
08.08.2026 Valencia - Newcastle 1 - 2 L
01.08.2026 Stoke City - Valencia 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Barcelona

Дата Мач Резултат Изх.
31.08.2026 Barcelona - Rayo Vallecano 5 - 2 W
27.08.2026 Barcelona - Athletic Club 2 - 0 W
23.08.2026 Elche - Barcelona 0 - 5 W
19.08.2026 Barcelona - Al Ahly 2 - 1 W
16.08.2026 FC Basel 1893 - Barcelona 2 - 5 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Valencia и Barcelona е насрочена за 06.09.2026 14:15 в La Liga. Посоченият стадион е Estadio de Mestalla, Valencia. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Valencia е на позиция 16 с 1 точки. Записаната форма е LLD. Barcelona е на позиция 1 с 9 точки. Записаната форма е WWW.

Последни резултати

Valencia има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDWLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Barcelona има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWLWDWL. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Valencia има 0 победи, равенствата са 2, а Barcelona има 8 победи. Средният общ брой голове е 3.70. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 95%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Barcelona с увереност 76%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 9.49%, 14.60% и 75.91%. Разликата в моделния momentum е 66.42 пункта в полза на Barcelona. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.25 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.11%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Valencia +0.25 / Barcelona -0.25 подкрепя Barcelona със средна промяна 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70). Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 79.86% при 695 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Valencia като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Barcelona като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 0.00 червени и 0.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 0.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 15:02:35 · Заключен: 2026-09-06 15:55:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Valencia и Barcelona завърши при резултат 0:5. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 5 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 3.7 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9. В мача бяха отчетени общо 5 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 95%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Valencia като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Valencia получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Barcelona като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 0 червени и 0 общо картона на мач. В този двубой Barcelona получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 3 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Barcelona с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:5 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 18:45:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.