Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.05.2018 | Deportivo La Coruna - Villarreal | 2 : 4 |
| 07.01.2018 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 1 : 1 |
| 14.05.2017 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 0 : 0 |
| 14.01.2017 | Deportivo La Coruna - Villarreal | 0 : 0 |
| 08.05.2016 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 0 : 2 |
| 03.01.2016 | Deportivo La Coruna - Villarreal | 1 : 2 |
| 02.05.2015 | Deportivo La Coruna - Villarreal | 1 : 1 |
| 21.12.2014 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 3 : 0 |
| 13.02.2011 | Deportivo La Coruna - Villarreal | 1 : 0 |
| 23.09.2010 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 2 - 3 | L |
| 28.08.2026 | Alaves - Villarreal | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Atletico Madrid - Villarreal | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Racing Santander - Villarreal | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Galatasaray - Villarreal | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Villarreal - Deportivo La Coruna | 2 - 3 | W |
| 30.08.2026 | Deportivo La Coruna - Valencia | 3 - 1 | W |
| 24.08.2026 | Malaga - Deportivo La Coruna | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | Deportivo La Coruna - Elche | 1 - 1 | D |
| 12.08.2026 | Deportivo La Coruna - Real Madrid | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Villarreal и Deportivo La Coruna е насрочена за 05.09.2026 19:00 в La Liga. Посоченият стадион е Estadio de la Cerámica, Villarreal. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Villarreal е на позиция 15 с 2 точки. Записаната форма е LDD. Deportivo La Coruna е на позиция 8 с 5 точки. Записаната форма е WDD.
Villarreal има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDWWLWLWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Deportivo La Coruna има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLWDDWDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 10 директни срещи Villarreal има 4 победи, равенствата са 4, а Deportivo La Coruna има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.20; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Villarreal с увереност 63%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 63.04%, 21.84% и 15.13%. Разликата в моделния momentum е 47.91 пункта в полза на Villarreal. Оценката за качество на входните данни е 86/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.50 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.45%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Deportivo La Coruna като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 3 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Villarreal и Deportivo La Coruna завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.2. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo La Coruna като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Deportivo La Coruna получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 13 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 9 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.