📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
3
? ? ? ? ?
2
Жълти картони
2
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
4
1
🟢 Unionistas de Salamanca 🟡 Равенства Lugo 🔴
Дата Мач Резултат
18.01.2026 Lugo - Unionistas de Salamanca 1 : 3
26.10.2025 Unionistas de Salamanca - Lugo 0 : 0
15.03.2025 Lugo - Unionistas de Salamanca 2 : 1
13.10.2024 Unionistas de Salamanca - Lugo 1 : 1
10.03.2024 Lugo - Unionistas de Salamanca 1 : 1
05.11.2023 Unionistas de Salamanca - Lugo 1 : 1

🗓 Последни мачове: Unionistas de Salamanca

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Unionistas de Salamanca - Lugo 1 - 3 L
22.08.2026 Unionistas de Salamanca - Guijuelo 4 - 1 W
21.08.2026 Unionistas de Salamanca - Cacereño 1 - 0 W
18.08.2026 Unionistas de Salamanca - Alcorcon 1 - 0 W
15.08.2026 Gimnástica Segoviana - Unionistas de Salamanca 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Lugo

Дата Мач Резултат Изх.
04.09.2026 Ponferradina - Lugo 0 - 0 D
30.08.2026 Unionistas de Salamanca - Lugo 1 - 3 W
21.08.2026 Lugo - Ourense CF 1 - 0 W
15.08.2026 Lugo - Coruxo 2 - 1 W
29.07.2026 Deportivo La Coruna - Lugo 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Unionistas de Salamanca и Lugo е насрочена за 30.08.2026 17:15 в Primera División RFEF - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Последни резултати

Unionistas de Salamanca има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLLLWDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Lugo има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWLWLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Unionistas de Salamanca има 1 победи, равенствата са 4, а Lugo има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.17. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 40%; Двата отбора да отбележат — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Генериран: 2026-08-30 17:02:24 · Заключен: 2026-08-30 18:55:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Unionistas de Salamanca и Lugo завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 6 директни срещи е 2.17 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-30 21:13:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.