Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 09.02.2025 | Real Unión - Unionistas de Salamanca | 3 : 2 |
| 03.11.2024 | Unionistas de Salamanca - Real Unión | 4 : 1 |
| 21.04.2024 | Real Unión - Unionistas de Salamanca | 3 : 1 |
| 01.10.2023 | Unionistas de Salamanca - Real Unión | 1 : 0 |
| 24.04.2022 | Unionistas de Salamanca - Real Unión | 2 : 1 |
| 13.11.2021 | Real Unión - Unionistas de Salamanca | 1 : 1 |
| 09.11.2019 | Unionistas de Salamanca - Real Unión | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Unionistas de Salamanca - Lugo | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Unionistas de Salamanca - Guijuelo | 4 - 1 | W |
| 21.08.2026 | Unionistas de Salamanca - Cacereño | 1 - 0 | W |
| 18.08.2026 | Unionistas de Salamanca - Alcorcon | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Gimnástica Segoviana - Unionistas de Salamanca | 0 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Real Unión - CD Coria | 4 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Real Unión - Eibar | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | PAU - Real Unión | 1 - 2 | W |
| 01.05.2026 | Real Unión - Alfaro | 2 - 0 | W |
| 26.04.2026 | Real Zaragoza II - Real Unión | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между Unionistas de Salamanca и Real Unión е насрочена за 05.09.2026 16:45 в Primera División RFEF - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Unionistas de Salamanca има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLLWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Real Unión има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWLDLWWW. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 7 директни срещи Unionistas de Salamanca има 3 победи, равенствата са 1, а Real Unión има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.14. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Unionistas de Salamanca -0.25 / Real Unión +0.25 подкрепя Real Unión със средна промяна 2.29 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Unionistas de Salamanca като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 1.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 1 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Unionistas de Salamanca и Real Unión завърши при резултат 2:4. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 7 директни срещи е 3.14 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Unionistas de Salamanca като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 1 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Unionistas de Salamanca получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Real Unión с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.29 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:4 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.