Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Extremadura 1924 - Unionistas de Salamanca | 3 - 0 | W |
| 27.10.2026 | Don Benito - Extremadura 1924 | 2 - 4 | W |
| 24.10.2026 | Deportivo La Coruña II - Extremadura 1924 | 0 - 5 | W |
| 17.10.2026 | Extremadura 1924 - Real Unión | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | CD Coria - Extremadura 1924 | 2 - 4 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Extremadura 1924 - Unionistas de Salamanca | 3 - 0 | L |
| 29.10.2026 | Real Ávila - Unionistas de Salamanca | 1 - 0 | L |
| 24.10.2026 | Unionistas de Salamanca - Athletic Club II | 2 - 1 | W |
| 17.10.2026 | Racing Ferrol - Unionistas de Salamanca | 1 - 0 | L |
| 10.10.2026 | Cacereño - Unionistas de Salamanca | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Extremadura 1924 и Unionistas de Salamanca е насрочена за 01.11.2026 20:00 в Primera División RFEF - Group 1. Посоченият стадион е Estadio Francisco de la Hera, Almendralejo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Extremadura 1924 е на позиция 10 с 13 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 16:10. Записаната форма е WDWWL. Unionistas de Salamanca е на позиция 16 с 10 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 12:15. Записаната форма е WLDWL.
Extremadura 1924 има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDWWLLLWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Unionistas de Salamanca има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDWLWLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Extremadura 1924 0 / Unionistas de Salamanca 0 подкрепя Extremadura 1924 със средна промяна 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Extremadura 1924 като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.75 жълти, 0.25 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Unionistas de Salamanca като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Extremadura 1924 и Unionistas de Salamanca завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Extremadura 1924 като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.75 жълти, 0.25 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Extremadura 1924 получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Unionistas de Salamanca като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Unionistas de Salamanca получи 6 жълти и 0 червени картона, или 6 общо. Това е с 3.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Extremadura 1924 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 4 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.