📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟 Efbet Arena , Burgas
✔ Краен резултат
0
D D L L W
4
Жълти картони
3
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
2
1
🟢 Chernomorets 1919 Burgas 🟡 Равенства Ludogorets II 🔴
Дата Мач Резултат
16.04.2026 Chernomorets 1919 Burgas - Ludogorets II 0 : 0
19.10.2025 Ludogorets II - Chernomorets 1919 Burgas 4 : 2
27.04.2024 Chernomorets 1919 Burgas - Ludogorets II 1 : 1
23.11.2023 Ludogorets II - Chernomorets 1919 Burgas 0 : 1

🗓 Последни мачове: Chernomorets 1919 Burgas

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Pirin Blagoevgrad - Chernomorets 1919 Burgas 0 - 3 W
23.08.2026 Hebar 1918 - Chernomorets 1919 Burgas 1 - 0 L
17.08.2026 Chernomorets 1919 Burgas - CSKA Sofia II 0 - 1 L
09.08.2026 Vihren - Chernomorets 1919 Burgas 1 - 1 D
01.08.2026 Chernomorets 1919 Burgas - Beroe 1 - 0 W

📆 Последни мачове: Ludogorets II

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Ludogorets II - Hebar 1918 1 - 1 D
25.08.2026 CSKA Sofia II - Ludogorets II 1 - 1 D
18.08.2026 Ludogorets II - Vihren 0 - 2 L
10.08.2026 Beroe - Ludogorets II 2 - 0 L
03.08.2026 Ludogorets II - Lokomotiv G. Oryahovitsa 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Chernomorets 1919 Burgas и Ludogorets II е насрочена за 02.09.2026 14:00 в Second League. Посоченият стадион е Efbet Arena, Burgas. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Chernomorets 1919 Burgas е на позиция 9 с 8 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е WLLDW. Ludogorets II е на позиция 10 с 8 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е DDLLW.

Последни резултати

Chernomorets 1919 Burgas има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWDLLWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Ludogorets II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWWLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Chernomorets 1919 Burgas има 1 победи, равенствата са 2, а Ludogorets II има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Chernomorets 1919 Burgas или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.27%, 25.72% и 18.01%. Разликата в моделния momentum е 38.26 пункта в полза на Chernomorets 1919 Burgas. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.11 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.99%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Chernomorets 1919 Burgas -0.75 / Ludogorets II +0.75 подкрепя Chernomorets 1919 Burgas със средна промяна 3.06 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Chernomorets 1919 Burgas като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.50 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ludogorets II като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-01 17:34:02 · Заключен: 2026-09-02 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Chernomorets 1919 Burgas и Ludogorets II завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.25 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Chernomorets 1919 Burgas като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 3.5 жълти, 0.5 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Chernomorets 1919 Burgas получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 50%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ludogorets II като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Ludogorets II получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chernomorets 1919 Burgas с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 3.06 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-02 18:20:06
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.