Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.05.2025 | Marek - Nesebar | 1 : 0 |
| 23.11.2024 | Nesebar - Marek | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Sportist Svoge - Marek | 0 - 0 | D |
| 23.08.2026 | Marek - Dobrudzha | 4 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Montana - Marek | 1 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Etar Veliko Tarnovo - Marek | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Spartak Pleven - Marek | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Nesebar - Yantra 2019 | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Nesebar - Pirin Blagoevgrad | 7 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Sportist Svoge - Nesebar | 0 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Nesebar - Dobrudzha | 2 - 0 | W |
| 04.08.2026 | Montana - Nesebar | 3 - 1 | L |
Предстоящата среща между Marek и Nesebar е насрочена за 02.09.2026 14:00 в Second League. Посоченият стадион е Stadion Bonchuk, Dupnitsa. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Marek е на позиция 11 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е DWLLL. Nesebar е на позиция 5 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:8. Записаната форма е DWWWL.
Marek има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWLLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Nesebar има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLDWWW. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 2 директни срещи Marek има 2 победи, равенствата са 0, а Nesebar има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.50. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Marek или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 53.93%, 26.49% и 19.58%. Разликата в моделния momentum е 34.35 пункта в полза на Marek. Оценката за качество на входните данни е 95/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -9.93%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Marek 0 / Nesebar 0 подкрепя Nesebar със средна промяна 1.56 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.27, оценка 77/100, успеваемост на коефициентната група 77.32% при 97 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Marek като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 0.00 червени и 4.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nesebar като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие).
Срещата между Marek и Nesebar завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Marek като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 0 червени и 4 общо картона на мач. В този двубой Marek получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nesebar като гост беше изчислен от 2 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Nesebar получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 2.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Nesebar с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.56 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.27. Реалният изход по пазара е под 1.5 гола в мача. Premium сигналът не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.