Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 29.03.2026 | Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia II | 3 : 1 |
| 23.09.2025 | CSKA Sofia II - Etar Veliko Tarnovo | 4 : 1 |
| 03.05.2025 | CSKA Sofia II - Etar Veliko Tarnovo | 0 : 3 |
| 03.11.2024 | Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia II | 3 : 2 |
| 30.04.2017 | CSKA Sofia II - Etar Veliko Tarnovo | 2 : 3 |
| 30.10.2016 | Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia II | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | Vihren - Etar Veliko Tarnovo | 4 - 1 | L |
| 29.08.2026 | Etar Veliko Tarnovo - Beroe | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Lokomotiv G. Oryahovitsa - Etar Veliko Tarnovo | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | Etar Veliko Tarnovo - Rilski Sportist | 1 - 1 | D |
| 07.08.2026 | Etar Veliko Tarnovo - Marek | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | CSKA Sofia II - Spartak Pleven | 5 - 1 | W |
| 29.08.2026 | Fratria - CSKA Sofia II | 1 - 0 | L |
| 25.08.2026 | CSKA Sofia II - Ludogorets II | 1 - 1 | D |
| 17.08.2026 | Chernomorets 1919 Burgas - CSKA Sofia II | 0 - 1 | W |
| 11.08.2026 | CSKA Sofia II - Hebar 1918 | 4 - 3 | W |
Предстоящата среща между Etar Veliko Tarnovo и CSKA Sofia II е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Second League. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Etar Veliko Tarnovo е на позиция 3 с 11 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 8:2. Записаната форма е DLDWW. CSKA Sofia II е на позиция 4 с 11 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 4:1. Записаната форма е LDWWW.
Etar Veliko Tarnovo има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLDWWWWLL. Средните стойности са 1.90 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. CSKA Sofia II има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWWDWWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Etar Veliko Tarnovo има 4 победи, равенствата са 1, а CSKA Sofia II има 1 победи. Средният общ брой голове е 4.33. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Etar Veliko Tarnovo -1.5 / CSKA Sofia II +1.5 подкрепя CSKA Sofia II със средна промяна 1.79 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Etar Veliko Tarnovo като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CSKA Sofia II като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Etar Veliko Tarnovo и CSKA Sofia II завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 4.33 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Etar Veliko Tarnovo като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Etar Veliko Tarnovo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CSKA Sofia II като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой CSKA Sofia II получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше CSKA Sofia II с хендикап +1.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.79 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 1:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.