📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W W L
3
🏟 Stadion Hristo Botev , Gabrovo
✔ Краен резултат
0
D W L L L
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
4
1
🟢 Yantra 2019 🟡 Равенства Marek 🔴
Дата Мач Резултат
24.08.2025 Yantra 2019 - Marek 1 : 0
08.12.2024 Yantra 2019 - Marek 1 : 1
28.07.2024 Marek - Yantra 2019 1 : 1
20.05.2024 Yantra 2019 - Marek 1 : 2
03.11.2023 Marek - Yantra 2019 1 : 1
11.12.2021 Marek - Yantra 2019 0 : 1
04.08.2021 Yantra 2019 - Marek 0 : 0

🗓 Последни мачове: Yantra 2019

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Yantra 2019 - Pirin Blagoevgrad 2 - 0 W
29.08.2026 Nesebar - Yantra 2019 1 - 1 D
23.08.2026 Yantra 2019 - Sportist Svoge 1 - 0 W
16.08.2026 Dobrudzha - Yantra 2019 0 - 1 W
11.08.2026 Yantra 2019 - Montana 3 - 2 W

📆 Последни мачове: Marek

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Marek - Nesebar 1 - 0 W
29.08.2026 Sportist Svoge - Marek 0 - 0 D
23.08.2026 Marek - Dobrudzha 4 - 2 W
16.08.2026 Montana - Marek 1 - 0 L
07.08.2026 Etar Veliko Tarnovo - Marek 1 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Yantra 2019 и Marek е насрочена за 06.09.2026 16:00 в Second League. Посоченият стадион е Stadion Hristo Botev, Gabrovo. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Yantra 2019 е на позиция 8 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:4. Записаната форма е DWWWL. Marek е на позиция 11 с 7 точки след 3 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 2:3. Записаната форма е DWLLL.

Последни резултати

Yantra 2019 има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWWLLDLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Marek има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWLLLWLLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 7 директни срещи Yantra 2019 има 2 победи, равенствата са 4, а Marek има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.57. Двата отбора са отбелязали в 57.1% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 14.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 1.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Yantra 2019 или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 54.00%, 26.20% и 19.80%. Разликата в моделния momentum е 34.20 пункта в полза на Yantra 2019. Оценката за качество на входните данни е 84/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.17%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Yantra 2019 0 / Marek 0 подкрепя Yantra 2019 със средна промяна 1.86 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Yantra 2019 като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 7 завършени мача (85.7% покритие). Дисциплинарният профил на Marek като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 3.40 жълти, 0.40 червени и 3.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 80.0%, 60.0% и 40.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 16:02:25 · Заключен: 2026-09-06 18:02:52

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Yantra 2019 и Marek завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 7 директни срещи е 1.57 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 85.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Yantra 2019 като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Yantra 2019 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Marek като гост беше изчислен от 5 мача със средно 3.4 жълти, 0.4 червени и 3.8 общо картона на мач. В този двубой Marek получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 1.2 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 40%, а червен картон в 20% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yantra 2019 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.86 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 21:03:18
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.