📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L L D
0
🏟
✔ Краен резултат
1
2
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
0
0
🟢 BVSC 🟡 Равенства Nagykanizsai ULE 🔴
Дата Мач Резултат
24.04.2022 BVSC - Nagykanizsai ULE 4 : 1
20.10.2021 Nagykanizsai ULE - BVSC 1 : 6

🗓 Последни мачове: BVSC

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Diosgyori VTK - BVSC 0 - 2 W
22.08.2026 BVSC - Karcag SE 1 - 4 L
15.08.2026 Mezokovesd-zsory - BVSC 1 - 0 L
08.08.2026 BVSC - Kecskeméti TE 0 - 1 L
01.08.2026 Szeged 2011 - BVSC -

📆 Последни мачове: Nagykanizsai ULE

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Nagykanizsai ULE - Tiszakecske FC 1 - 2 L
22.08.2026 Ajka - Nagykanizsai ULE 2 - 0 L
15.08.2026 Nagykanizsai ULE - Soroksar 0 - 1 L
09.08.2026 Szentlőrinc SE - Nagykanizsai ULE 1 - 0 L
02.08.2026 Csakvar - Nagykanizsai ULE 1 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между BVSC и Nagykanizsai ULE е насрочена за 05.09.2026 17:00 в NB II. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

BVSC е на позиция 12 с 4 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WLLLD. Nagykanizsai ULE е на позиция 15 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 4:4. Записаната форма е LLLLW.

Последни резултати

BVSC има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDDWDWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Nagykanizsai ULE има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLWDWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи BVSC има 2 победи, равенствата са 0, а Nagykanizsai ULE има 0 победи. Средният общ брой голове е 6. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка BVSC 0 / Nagykanizsai ULE 0 подкрепя BVSC със средна промяна 1.90 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на BVSC като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Nagykanizsai ULE като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 4.00 жълти, 1.00 червени и 5.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 100.0% и 100.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 6 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 17:02:31 · Заключен: 2026-09-05 18:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между BVSC и Nagykanizsai ULE завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на BVSC като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой BVSC получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Nagykanizsai ULE като гост беше изчислен от 1 мача със средно 4 жълти, 1 червени и 5 общо картона на мач. В този двубой Nagykanizsai ULE получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 100%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше BVSC с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.9 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 21:22:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.