Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mezokovesd-zsory - Gyirmot SE | 4 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Gyirmot SE - Kecskeméti TE | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | Szeged 2011 - Gyirmot SE | 0 - 1 | W |
| 08.08.2026 | Gyirmot SE - Kazincbarcikai | 2 - 2 | D |
| 01.08.2026 | Kozarmisleny FC - Gyirmot SE | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Karcag SE - Fehérvár FC | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | BVSC - Karcag SE | 1 - 4 | W |
| 16.08.2026 | Karcag SE - Tiszakecske FC | 3 - 3 | D |
| 08.08.2026 | Ajka - Karcag SE | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Karcag SE - Soroksar | 2 - 2 | D |
Предстоящата среща между Gyirmot SE и Karcag SE е насрочена за 05.09.2026 16:00 в NB II. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Gyirmot SE е на позиция 5 с 10 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 5:2. Записаната форма е LLWDW. Karcag SE е на позиция 8 с 7 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 2 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:2. Записаната форма е WDDDD.
Gyirmot SE има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLWWLWD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Karcag SE има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDDDLLLD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Gyirmot SE 0 / Karcag SE 0 подкрепя Gyirmot SE със средна промяна 3.57 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Under 2.5 (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.65). Поне 1 гол в мача (квота 9.05, оценка 90/100, успеваемост на групата 90% при 30 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Gyirmot SE като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Karcag SE като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Gyirmot SE и Karcag SE завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Gyirmot SE като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Gyirmot SE получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Karcag SE като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Karcag SE получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Gyirmot SE с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.57 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше под 2.5 гола при коефициент 2. Реалният изход по пазара е под 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.65. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 9.05. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.