Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2026 | Kozarmisleny FC - Mezokovesd-zsory | 3 : 0 |
| 10.08.2025 | Mezokovesd-zsory - Kozarmisleny FC | 2 : 0 |
| 27.04.2025 | Kozarmisleny FC - Mezokovesd-zsory | 0 : 1 |
| 26.10.2024 | Mezokovesd-zsory - Kozarmisleny FC | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Kecskeméti TE - Kozarmisleny FC | 3 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Kozarmisleny FC - Szeged 2011 | 1 - 2 | L |
| 15.08.2026 | Kazincbarcikai - Kozarmisleny FC | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Csakvar - Kozarmisleny FC | 2 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Kozarmisleny FC - Gyirmot SE | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Mezokovesd-zsory - Gyirmot SE | 4 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Fehérvár FC - Mezokovesd-zsory | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Mezokovesd-zsory - BVSC | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Tiszakecske FC - Mezokovesd-zsory | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Mezokovesd-zsory - Ajka | - |
Предстоящата среща между Kozarmisleny FC и Mezokovesd-zsory е насрочена за 05.09.2026 15:00 в NB II. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kozarmisleny FC е на позиция 16 с 0 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 1:6. Записаната форма е LLLLL. Mezokovesd-zsory е на позиция 6 с 9 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 0:1. Записаната форма е WWWLL.
Kozarmisleny FC има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLWLLWWW. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Mezokovesd-zsory има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLLLLLL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 4 директни срещи Kozarmisleny FC има 2 победи, равенствата са 0, а Mezokovesd-zsory има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Kozarmisleny FC -0.25 / Mezokovesd-zsory +0.25 подкрепя Mezokovesd-zsory със средна промяна 5.92 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Kozarmisleny FC като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 4.50 жълти, 1.00 червени и 5.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Mezokovesd-zsory като гост е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.50 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 5 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Kozarmisleny FC и Mezokovesd-zsory завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 4 директни срещи показва средно 1.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Mezokovesd-zsory с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 5.92 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.