Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 14.01.2026 | Kazincbarcikai - Karcag SE | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Szentlőrinc SE - Kazincbarcikai | 0 - 3 | W |
| 24.10.2026 | Kazincbarcikai - Nagykanizsai ULE | 2 - 1 | W |
| 19.10.2026 | Diosgyori VTK - Kazincbarcikai | 2 - 2 | D |
| 10.10.2026 | Kazincbarcikai - Karcag SE | 3 - 0 | W |
| 19.09.2026 | Mezokovesd-zsory - Kazincbarcikai | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Karcag SE - Mezokovesd-zsory | 0 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Kecskeméti TE - Karcag SE | 5 - 2 | L |
| 18.10.2026 | Karcag SE - Szeged 2011 | 1 - 2 | L |
| 10.10.2026 | Kazincbarcikai - Karcag SE | 3 - 0 | L |
| 20.09.2026 | Karcag SE - Kozarmisleny FC | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Kazincbarcikai и Karcag SE е насрочена за 10.10.2026 11:00 в NB II. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Kazincbarcikai е на позиция 5 с 13 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 4 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 13:11. Записаната форма е LDDWW. Karcag SE е на позиция 8 с 11 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 13:11. Записаната форма е DLWWD.
Kazincbarcikai има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDDWWDWDL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Karcag SE има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWWDDDDL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи Kazincbarcikai има 1 победи, равенствата са 0, а Karcag SE има 0 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Kazincbarcikai 0 / Karcag SE 0 подкрепя Kazincbarcikai със средна промяна 1.49 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 7 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).
Дисциплинарният профил на Kazincbarcikai като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 8 завършени мача (62.5% покритие). Дисциплинарният профил на Karcag SE като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Kazincbarcikai и Karcag SE завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Kazincbarcikai като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Kazincbarcikai получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Karcag SE като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Karcag SE получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.25 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kazincbarcikai с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.49 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.