Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 15.02.2026 | Karcag SE - Szeged 2011 | 1 : 0 |
| 10.08.2025 | Szeged 2011 - Karcag SE | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Karcag SE - Mezokovesd-zsory | 0 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Kecskeméti TE - Karcag SE | 5 - 2 | L |
| 18.10.2026 | Karcag SE - Szeged 2011 | 1 - 2 | L |
| 10.10.2026 | Kazincbarcikai - Karcag SE | 3 - 0 | L |
| 20.09.2026 | Karcag SE - Kozarmisleny FC | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Szeged 2011 - BVSC | 3 - 0 | W |
| 01.11.2026 | Nagykanizsai ULE - Szeged 2011 | 1 - 0 | L |
| 29.10.2026 | Szeged 2011 - Ujpest | 1 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Szeged 2011 - Diosgyori VTK | 1 - 4 | L |
| 18.10.2026 | Karcag SE - Szeged 2011 | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Karcag SE и Szeged 2011 е насрочена за 18.10.2026 11:00 в NB II. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Karcag SE е на позиция 9 с 11 точки след 9 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 13:14. Записаната форма е LDLWW. Szeged 2011 е на позиция 14 с 7 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 4 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 7:9. Записаната форма е DLDDW.
Karcag SE има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLWWDDDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Szeged 2011 има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDDWLLDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 2 директни срещи Karcag SE има 1 победи, равенствата са 1, а Szeged 2011 има 0 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Под 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Karcag SE 0 / Szeged 2011 0 подкрепя Szeged 2011 със средна промяна 3.03 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Karcag SE като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 50.0% и 50.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 9 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Szeged 2011 като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 3.25 жълти, 0.25 червени и 3.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 75.0%, 25.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 8 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Karcag SE и Szeged 2011 завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Karcag SE като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 3.5 жълти, 0.25 червени и 3.75 общо картона на мач. В този двубой Karcag SE получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 50%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Szeged 2011 като гост беше изчислен от 4 мача със средно 3.25 жълти, 0.25 червени и 3.5 общо картона на мач. В този двубой Szeged 2011 получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Szeged 2011 с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.03 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.