📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
1
D D L W L

🔁 Директни срещи

1
1
3
🟢 Orihuela 🟡 Равенства Valencia II 🔴
Дата Мач Резултат
09.01.2022 Valencia II - Orihuela 5 : 2
12.09.2021 Orihuela - Valencia II 1 : 3
07.02.2021 Valencia II - Orihuela 2 : 2
08.11.2020 Orihuela - Valencia II 2 : 1
24.11.2019 Valencia II - Orihuela 4 : 1

🗓 Последни мачове: Orihuela

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Yeclano - Orihuela 0 - 0 D
24.10.2026 Orihuela - Valencia II 1 - 1 D
18.10.2026 Mallorca II - Orihuela 0 - 2 W
11.10.2026 Peña Deportiva - Orihuela 3 - 1 L
04.10.2026 Orihuela - Cieza 0 - 4 L

📆 Последни мачове: Valencia II

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Valencia II - Castellonense 1 - 1 D
24.10.2026 Orihuela - Valencia II 1 - 1 D
18.10.2026 Cieza - Valencia II 0 - 0 D
10.10.2026 Elche II - Valencia II 4 - 1 L
04.10.2026 Valencia II - Peña Deportiva 3 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Orihuela и Valencia II е насрочена за 24.10.2026 16:30 в Segunda División RFEF - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Orihuela е на позиция 9 с 10 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 9:14. Записаната форма е WLLLD. Valencia II е на позиция 17 с 4 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 6:11. Записаната форма е LWLLL.

Последни резултати

Orihuela има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLLDLWWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Valencia II има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLDLWWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Orihuela има 1 победи, равенствата са 1, а Valencia II има 3 победи. Средният общ брой голове е 4.60. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Orihuela -0.25 / Valencia II +0.25 подкрепя Valencia II със средна промяна 1.95 процентни пункта при 2 букмейкъра (Pinnacle, 1xBet) и до 6 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Valencia II като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 6 завършени мача (16.7% покритие).

Генериран: 2026-10-24 16:35:03 · Заключен: 2026-10-24 18:10:46

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Orihuela и Valencia II завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 4.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Valencia II с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.95 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-24 20:25:33
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.