Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 17.03.2024 | Yeclano - Orihuela | 0 : 1 |
| 05.11.2023 | Orihuela - Yeclano | 2 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Yeclano - Orihuela | 0 - 0 | D |
| 24.10.2026 | Deportiva Minera - Yeclano | 2 - 0 | L |
| 18.10.2026 | Yeclano - Poblense | 2 - 2 | D |
| 11.10.2026 | Real Murcia II - Yeclano | 1 - 1 | D |
| 04.10.2026 | Intercity - Yeclano | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Yeclano - Orihuela | 0 - 0 | D |
| 24.10.2026 | Orihuela - Valencia II | 1 - 1 | D |
| 18.10.2026 | Mallorca II - Orihuela | 0 - 2 | W |
| 11.10.2026 | Peña Deportiva - Orihuela | 3 - 1 | L |
| 04.10.2026 | Orihuela - Cieza | 0 - 4 | L |
Предстоящата среща между Yeclano и Orihuela е насрочена за 01.11.2026 16:30 в Segunda División RFEF - Group 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Yeclano е на позиция 9 с 10 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 4 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 7:8. Записаната форма е LDDDW. Orihuela е на позиция 7 с 11 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 10:15. Записаната форма е DWLLL.
Yeclano има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDDWLDWDD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Orihuela има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLDLWWW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 2 директни срещи Yeclano има 1 победи, равенствата са 0, а Orihuela има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Yeclano -0.25 / Orihuela +0.25 подкрепя Yeclano със средна промяна 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.78).
Дисциплинарният профил на Yeclano като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 8 завършени мача (12.5% покритие). Дисциплинарният профил на Orihuela като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 8 завършени мача (12.5% покритие).
Срещата между Yeclano и Orihuela завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Yeclano като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Yeclano получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Orihuela като гост беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Orihuela получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Yeclano с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.79 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.78. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.