Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.02.2026 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 1 : 6 |
| 28.09.2025 | Deportivo de La Coruña W - Madrid CFF W | 1 : 2 |
| 18.05.2025 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 4 : 3 |
| 12.10.2024 | Deportivo de La Coruña W - Madrid CFF W | 1 : 0 |
| 02.05.2021 | Deportivo de La Coruña W - Madrid CFF W | 3 : 0 |
| 19.12.2020 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 1 : 1 |
| 15.12.2019 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 2 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 2 - 1 | W |
| 25.10.2026 | Eibar W - Madrid CFF W | 2 - 2 | D |
| 18.10.2026 | Atletico Madrid W - Madrid CFF W | 4 - 0 | L |
| 03.10.2026 | Madrid CFF W - Athletic Club W | 2 - 2 | D |
| 26.09.2026 | Madrid CFF W - Deportivo Alavés | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Madrid CFF W - Deportivo de La Coruña W | 2 - 1 | L |
| 25.10.2026 | Deportivo de La Coruña W - Deportivo Alavés | 2 - 1 | W |
| 18.10.2026 | Eibar W - Deportivo de La Coruña W | 2 - 3 | W |
| 03.10.2026 | Deportivo de La Coruña W - Atletico Madrid W | 1 - 2 | L |
| 27.09.2026 | Deportivo de La Coruña W - Espanyol W | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Madrid CFF W и Deportivo de La Coruña W е насрочена за 31.10.2026 17:00 в Primera División Femenina. Посоченият стадион е Estadio Fernando Torres, Fuenlabrada. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Madrid CFF W е на позиция 5 с 14 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 13:15. Записаната форма е DLDWL. Deportivo de La Coruña W е на позиция 7 с 11 точки след 8 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 10:9. Записаната форма е WWLDW.
Madrid CFF W има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWLWWWLW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Deportivo de La Coruña W има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDWLDLLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 7 директни срещи Madrid CFF W има 2 победи, равенствата са 2, а Deportivo de La Coruña W има 3 победи. Средният общ брой голове е 3.86. Двата отбора са отбелязали в 71.4% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 71.4%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Madrid CFF W 0 / Deportivo de La Coruña W 0 подкрепя Madrid CFF W със средна промяна 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Madrid CFF W като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 8 от 8 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo de La Coruña W като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 6 от 8 завършени мача (75.0% покритие).
Срещата между Madrid CFF W и Deportivo de La Coruña W завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 3.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Madrid CFF W като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Madrid CFF W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo de La Coruña W като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0.33 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Deportivo de La Coruña W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Madrid CFF W с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.