Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 07.11.2025 | Favoritner AC - Leobendorf | 1 : 2 |
| 09.05.2025 | Favoritner AC - Leobendorf | 0 : 0 |
| 12.10.2024 | Leobendorf - Favoritner AC | 1 : 1 |
| 17.05.2024 | Favoritner AC - Leobendorf | 1 : 1 |
| 21.10.2023 | Leobendorf - Favoritner AC | 4 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Wienerberg - Favoritner AC | 0 - 2 | W |
| 21.08.2026 | Favoritner AC - Fach-Donaufeld | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Scheiblingkirchen - Favoritner AC | 1 - 0 | L |
| 07.08.2026 | Favoritner AC - Wiener Viktoria | 1 - 0 | W |
| 31.07.2026 | Wiener SC - Favoritner AC | 2 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Leobendorf - Oberwart | 0 - 1 | L |
| 21.08.2026 | Traiskirchen - Leobendorf | 5 - 4 | L |
| 14.08.2026 | Leobendorf - SV Horn | 0 - 0 | D |
| 07.08.2026 | Mannsdorf-Großenzersdorf - Leobendorf | 0 - 1 | W |
| 31.07.2026 | Leobendorf - Parndorf | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Favoritner AC и Leobendorf е насрочена за 04.09.2026 17:10 в Regionalliga - Ost. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Favoritner AC е на позиция 13 с 3 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 1:2. Записаната форма е LLWL. Leobendorf е на позиция 10 с 5 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:1. Записаната форма е LDWD.
Favoritner AC има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLWLWLWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Leobendorf има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDWDLLWLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 5 директни срещи Favoritner AC има 0 победи, равенствата са 3, а Leobendorf има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.40. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Над 1.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Favoritner AC -0.75 / Leobendorf +0.75 подкрепя Leobendorf със средна промяна 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Срещата между Favoritner AC и Leobendorf завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2.4 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Leobendorf с хендикап +0.75. Съхраненото пазарно движение беше 1.77 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.