📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
0
🏟
✔ Краен резултат
0

🔁 Директни срещи

1
3
4
🟢 Wiener SC 🟡 Равенства Fach-Donaufeld 🔴
Дата Мач Резултат
10.04.2026 Wiener SC - Fach-Donaufeld 0 : 2
27.09.2025 Fach-Donaufeld - Wiener SC 4 : 2
23.05.2025 Fach-Donaufeld - Wiener SC 2 : 0
26.10.2024 Wiener SC - Fach-Donaufeld 2 : 2
08.03.2024 Wiener SC - Fach-Donaufeld 1 : 2
11.08.2023 Fach-Donaufeld - Wiener SC 3 : 3
03.03.2023 Wiener SC - Fach-Donaufeld 1 : 1
13.08.2022 Fach-Donaufeld - Wiener SC 0 : 1

🗓 Последни мачове: Wiener SC

Дата Мач Резултат Изх.
28.08.2026 Scheiblingkirchen - Wiener SC 2 - 1 L
21.08.2026 Wiener SC - Wiener Viktoria 3 - 0 W
14.08.2026 Wiener SC - Gloggnitz 4 - 1 W
08.08.2026 Mattersburg SV 2020 - Wiener SC 0 - 1 W
31.07.2026 Wiener SC - Favoritner AC 2 - 0 W

📆 Последни мачове: Fach-Donaufeld

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Fach-Donaufeld - Mattersburg SV 2020 0 - 2 L
21.08.2026 Favoritner AC - Fach-Donaufeld 0 - 1 W
14.08.2026 Fach-Donaufeld - Oberwart 1 - 4 L
07.08.2026 Traiskirchen - Fach-Donaufeld 0 - 1 W
31.07.2026 Fach-Donaufeld - SV Horn 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Wiener SC и Fach-Donaufeld е насрочена за 04.09.2026 17:30 в Regionalliga - Ost. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Wiener SC е на позиция 2 с 12 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 2:0. Записаната форма е LWWWW. Fach-Donaufeld е на позиция 5 с 9 точки след 2 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е WLWW.

Последни резултати

Wiener SC има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLLWWD. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Fach-Donaufeld има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWLLLDL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Wiener SC има 1 победи, равенствата са 3, а Fach-Donaufeld има 4 победи. Средният общ брой голове е 3.25. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Генериран: 2026-09-04 15:12:02 · Заключен: 2026-09-04 19:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Wiener SC и Fach-Donaufeld завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 3.25 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:24:04
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.