📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L L W
0
🏟
✔ Краен резултат
1

🔁 Директни срещи

0
1
1
🟢 Kreuzlingen 🟡 Равенства Grand-Saconnex 🔴
Дата Мач Резултат
28.02.2026 Grand-Saconnex - Kreuzlingen 6 : 3
20.08.2025 Kreuzlingen - Grand-Saconnex 2 : 2

🗓 Последни мачове: Kreuzlingen

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Kreuzlingen - Breitenrain 1 - 0 W
22.08.2026 Paradiso - Kreuzlingen 1 - 1 D
19.08.2026 Kreuzlingen - Cham 1 - 2 L
08.08.2026 FC Schaffhausen - Kreuzlingen 3 - 0 L
01.08.2026 Kreuzlingen - Basel II 3 - 1 W

📆 Последни мачове: Grand-Saconnex

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Grand-Saconnex - Paradiso 2 - 5 L
22.08.2026 Cham - Grand-Saconnex 2 - 1 L
19.08.2026 Grand-Saconnex - FC Schaffhausen 1 - 4 L
08.08.2026 Basel II - Grand-Saconnex 1 - 2 W
01.08.2026 Grand-Saconnex - Amical Saint-Prex 6 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Kreuzlingen и Grand-Saconnex е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Liga Promotion. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Kreuzlingen е на позиция 9 с 7 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 3:1. Записаната форма е WDLLW. Grand-Saconnex е на позиция 10 с 6 точки след 1 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 6:0. Записаната форма е LLLWW.

Последни резултати

Kreuzlingen има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWWLLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Grand-Saconnex има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWWWLWWW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 2 директни срещи Kreuzlingen има 0 победи, равенствата са 1, а Grand-Saconnex има 1 победи. Средният общ брой голове е 6.50. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Grand-Saconnex като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 5 завършени мача (20.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 15:02:31 · Заключен: 2026-09-05 15:40:06

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Kreuzlingen и Grand-Saconnex завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 20:39:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.