Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 08.08.2026 | First Vienna W - Südburgenland W | 1 : 1 |
| 10.05.2026 | First Vienna W - Südburgenland W | 3 : 0 |
| 02.11.2025 | First Vienna W - Südburgenland W | 4 : 1 |
| 24.08.2025 | Südburgenland W - First Vienna W | 3 : 8 |
| 16.04.2022 | Südburgenland W - First Vienna W | 0 : 3 |
| 26.09.2021 | First Vienna W - Südburgenland W | 7 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | SK Rapid W - Südburgenland W | 1 - 0 | L |
| 25.10.2026 | Südburgenland W - First Vienna W | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Südburgenland W - Salzburg W | 0 - 3 | L |
| 03.10.2026 | LASK - Südburgenland W | 0 - 1 | W |
| 27.09.2026 | Südburgenland W - Rheindorf Altach | 0 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | First Vienna W - Kleinmünchen / BW Linz | 4 - 3 | W |
| 25.10.2026 | Südburgenland W - First Vienna W | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | SK Rapid W - First Vienna W | 1 - 1 | D |
| 03.10.2026 | Salzburg W - First Vienna W | 3 - 1 | L |
| 26.09.2026 | First Vienna W - LASK | 2 - 3 | L |
Предстоящата среща между Südburgenland W и First Vienna W е насрочена за 25.10.2026 13:00 в Frauenliga. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Südburgenland W е на позиция 9 с 5 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 6:27. Записаната форма е LWLLL. First Vienna W е на позиция 7 с 8 точки след 10 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 5 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 13:21. Записаната форма е DLLLL.
Südburgenland W има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLLLLLDDL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. First Vienna W има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDDWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Südburgenland W има 0 победи, равенствата са 1, а First Vienna W има 5 победи. Средният общ брой голове е 5.17. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Südburgenland W като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 10 завършени мача (50.0% покритие). Дисциплинарният профил на First Vienna W като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 10 завършени мача (60.0% покритие).
Срещата между Südburgenland W и First Vienna W завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 5.17 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Südburgenland W като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Südburgenland W получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на First Vienna W като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой First Vienna W получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 6 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.