📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W W ?
1
🏟
✔ Краен резултат
1
W L D L ?
0
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 La Roche VF 🟡 Равенства Quevilly 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: La Roche VF

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Orleans - La Roche VF 0 - 1 W
20.08.2026 La Roche VF - Cannes 1 - 1 D
14.08.2026 Amiens - La Roche VF 0 - 1 W
07.08.2026 La Roche VF - Versailles 3 - 2 W
22.07.2026 Nantes - La Roche VF 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Quevilly

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Quevilly - Fleury 91 2 - 1 W
20.08.2026 Rouen - Quevilly 3 - 0 L
14.08.2026 Quevilly - Concarneau 1 - 1 D
07.08.2026 Gobelins - Quevilly 1 - 0 L
31.07.2026 Quevilly - Oissel 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между La Roche VF и Quevilly е насрочена за 05.09.2026 12:45 в Ligue 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

La Roche VF е на позиция 3 с 10 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WDWW. Quevilly е на позиция 14 с 4 точки след 0 мача. Сезонният баланс е 0 победи, 0 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 0:0. Записаната форма е WLDL.

Последни резултати

La Roche VF има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWWDWWWDD. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Quevilly има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDLWLLWLD. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка La Roche VF 0 / Quevilly 0 подкрепя Quevilly със средна промяна 1.02 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.05).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на La Roche VF като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 4 от 4 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Quevilly като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 3 от 4 завършени мача (75.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:02:25 · Заключен: 2026-09-05 14:25:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между La Roche VF и Quevilly завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на La Roche VF като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой La Roche VF получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Quevilly като гост беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Quevilly получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Quevilly с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.02 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.05. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:12:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.