Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | La Roche VF - Bourg-en-bresse 01 | 2 - 0 | W |
| 15.10.2026 | Caen - La Roche VF | 2 - 1 | L |
| 03.10.2026 | La Roche VF - Aubagne | 3 - 1 | W |
| 26.09.2026 | Thionville Lusitanos - La Roche VF | 1 - 2 | W |
| 19.09.2026 | La Roche VF - Valenciennes | 3 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Cannes - Valenciennes | 2 - 1 | L |
| 17.10.2026 | Valenciennes - Amiens | 1 - 1 | D |
| 03.10.2026 | Versailles - Valenciennes | 1 - 0 | L |
| 26.09.2026 | Valenciennes - Le Puy Foot | 2 - 1 | W |
| 19.09.2026 | La Roche VF - Valenciennes | 3 - 2 | L |
Предстоящата среща между La Roche VF и Valenciennes е насрочена за 19.09.2026 12:45 в Ligue 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
La Roche VF е на позиция 3 с 12 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 3 равенства и 0 загуби. Головата разлика е 7:4. Записаната форма е DDWDW. Valenciennes е на позиция 15 с 5 точки след 6 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 5:9. Записаната форма е LDDLW.
La Roche VF има 6 победи, 4 равенства и 0 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWWDWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Valenciennes има 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDDLWLDWDD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка La Roche VF -1 / Valenciennes +1 подкрепя Valenciennes със средна промяна 2.29 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).
Дисциплинарният профил на La Roche VF като домакин е изчислен от 2 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.50 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 50.0%. Данните за сезона са налични за 5 от 6 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Valenciennes като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 2.67 жълти, 0.00 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 6 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между La Roche VF и Valenciennes завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на La Roche VF като домакин беше изчислен от 2 мача със средно 1 жълти, 0.5 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой La Roche VF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 50% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Valenciennes като гост беше изчислен от 3 мача със средно 2.67 жълти, 0 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Valenciennes получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Valenciennes с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 2.29 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.