📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W L L L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W W W W D
1
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
5
🟢 Villefranche 🟡 Равенства Versailles 🔴
Дата Мач Резултат
06.02.2026 Villefranche - Versailles 1 : 0
07.10.2025 Versailles - Villefranche 2 : 1
28.03.2025 Versailles - Villefranche 1 : 1
01.11.2024 Villefranche - Versailles 1 : 3
02.03.2024 Villefranche - Versailles 0 : 1
22.09.2023 Versailles - Villefranche 0 : 1
14.04.2023 Versailles - Villefranche 1 : 0
25.11.2022 Villefranche - Versailles 0 : 2

🗓 Последни мачове: Villefranche

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Orleans - Villefranche 1 - 1 D
17.10.2026 Villefranche - Cannes 2 - 1 W
03.10.2026 Amiens - Villefranche 3 - 0 L
26.09.2026 Villefranche - Versailles 1 - 2 L
19.09.2026 Le Puy Foot - Villefranche 4 - 1 L

📆 Последни мачове: Versailles

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Versailles - Aubagne 4 - 0 W
17.10.2026 Thionville Lusitanos - Versailles 1 - 2 W
03.10.2026 Versailles - Valenciennes 1 - 0 W
26.09.2026 Villefranche - Versailles 1 - 2 W
19.09.2026 Versailles - Quevilly 0 - 0 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Villefranche и Versailles е насрочена за 26.09.2026 18:45 в Ligue 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Villefranche е на позиция 18 с 4 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 6:17. Записаната форма е LDLLL. Versailles е на позиция 8 с 10 точки след 7 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 1 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 10:11. Записаната форма е DWLLW.

Последни резултати

Villefranche има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLLLWLLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Versailles има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLWWLLDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Villefranche има 2 победи, равенствата са 1, а Versailles има 5 победи. Средният общ брой голове е 1.88. Двата отбора са отбелязали в 37.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Villefranche чрез Home +0.5. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Villefranche като домакин е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 3.67 жълти, 0.00 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 100.0%, 66.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на Versailles като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 7 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-26 17:00:09 · Заключен: 2026-09-26 20:25:07

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Villefranche и Versailles завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 1.88 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Villefranche като домакин беше изчислен от 3 мача със средно 3.67 жълти, 0 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Villefranche получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 100%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Versailles като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Versailles получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 5 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-26 23:11:24
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.